EOSBLUE ENERGY SRL

CUI RO30481160 · J39/363/2012 · Focșani, Vrancea

În funcțiune

EOSBLUE ENERGY SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Focșani, județul Vrancea, înființată la 27 iulie 2012 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J39/363/2012. Activitatea principală, conform codului CAEN 3511, este „Producția de energie electrică din resurse neregenerabile". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO30481160). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 1.200 lei, 0 angajați.

Date de identificare EOSBLUE ENERGY SRL

CUI / Cod fiscal
RO30481160
Nr. Registrul Comerțului
J39/363/2012
EUID
ROONRC.J39/363/2012
Data înființării
27 iulie 2012 (14 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
0
Verificat la ANAF
2 august 2026

Sediul social EOSBLUE ENERGY SRL

Adresă
Municipiul Focșani, DORNEI 9, Focșani, jud. Vrancea, cod poștal 620162
Localitate
Focșani
Județ
Vrancea

Domeniul de activitate EOSBLUE ENERGY SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
3511 – Producția de energie electrică din resurse neregenerabile
Echivalent CAEN Rev. 2
3511
Coduri CAEN secundare autorizate
3
  • 3513 – Transportul energiei electrice
  • 3514 – Distribuția energiei electrice
  • 3530 – Furnizarea de abur și aer condiționat

Date de bilanț EOSBLUE ENERGY SRL

AnVenituri totaleRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20250 lei−1.200 lei45.707 lei26.607 lei0
20240 lei−1.200 lei44.507 lei27.807 lei-
20230 lei−1.279 lei43.307 lei29.007 lei-
20220 lei−1.304 lei42.015 lei30.286 lei-
20210 lei−1.271 lei41.636 lei31.590 lei-
  • Datoriile reprezintă 63% din activele totale în 2025.
  • Pierdere netă în 2025: 1.200 lei.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere EOSBLUE ENERGY SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
St••• ••• ••• •••
Administrator
Ţa••• ••• ••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru EOSBLUE ENERGY SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre EOSBLUE ENERGY SRL

Ce cod CAEN are EOSBLUE ENERGY SRL?
Codul CAEN principal al firmei EOSBLUE ENERGY SRL este 3511 – Producția de energie electrică din resurse neregenerabile (CAEN Rev. 3), echivalent cu 3511 în CAEN Rev. 2.
Este EOSBLUE ENERGY SRL plătitoare de TVA?
Da. EOSBLUE ENERGY SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO30481160.
Când a fost înființată EOSBLUE ENERGY SRL?
EOSBLUE ENERGY SRL a fost înființată pe 27 iulie 2012 și are o vechime de 14 ani.
Ce cifră de afaceri a avut EOSBLUE ENERGY SRL în 2025?
În 2025, EOSBLUE ENERGY SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 1.200 lei, cu 0 angajați.
Cine este administratorul EOSBLUE ENERGY SRL?
Administratorul firmei EOSBLUE ENERGY SRL, conform Registrului Comerțului, este St••• ••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta EOSBLUE ENERGY SRL?
Leadero are pentru EOSBLUE ENERGY SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul EOSBLUE ENERGY SRL?
Sediul social al firmei EOSBLUE ENERGY SRL este la adresa: Municipiul Focșani, DORNEI 9, Focșani, jud. Vrancea, cod poștal 620162.
EOSBLUE ENERGY SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (2 august 2026), EOSBLUE ENERGY SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Vrancea

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 3511 din Vrancea, după cifra de afaceri.