ZIGZAG SRL
CUI RO3055159 · J1992000716368 · Tulcea, Tulcea
ZIGZAG SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Tulcea, județul Tulcea, înființată la 31 august 1992 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J1992000716368. Activitatea principală, conform codului CAEN 4211, este „Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO3055159). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 139.692 lei, o pierdere netă de 12.763 lei, 1 angajat.
Date de identificare ZIGZAG SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO3055159
- Nr. Registrul Comerțului
- J1992000716368
- EUID
- ROONRC.J1992000716368
- Data înființării
- 31 august 1992 (33 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 1
- Verificat la ANAF
- 1 august 2026
Sediul social ZIGZAG SRL
- Adresă
- Municipiul Tulcea, Str. VITICULTURII 34, Tulcea, jud. Tulcea
- Localitate
- Tulcea
- Județ
- Tulcea
Domeniul de activitate ZIGZAG SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4211 – Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4211
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 4
- 4520
- 4531
- 4532
- 4540
Date de bilanț ZIGZAG SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 139.692 lei | −12.763 lei | 14.590 lei | 46.877 lei | 1 |
| 2024 | 178.961 lei | −384.462 lei | 11.144 lei | 64.587 lei | 1 |
| 2023 | 99.536 lei | 84.251 lei | 505.761 lei | 470.548 lei | 1 |
| 2022 | 91.797 lei | −2.916 lei | 760.382 lei | 385.949 lei | 1 |
| 2021 | 67.666 lei | −13.957 lei | 749.115 lei | 388.865 lei | 1 |
- • Datoriile reprezintă 24% din activele totale în 2025.
- ▲ Pierdere netă în 2025: 12.763 lei.
- • Cifra de afaceri a scăzut cu 22% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere ZIGZAG SRL
- Telefon 1
- 02•• ••• •••
- Telefon 2
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Os••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru ZIGZAG SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre ZIGZAG SRL
- Ce cod CAEN are ZIGZAG SRL?
- Codul CAEN principal al firmei ZIGZAG SRL este 4211 – Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4211 în CAEN Rev. 2.
- Este ZIGZAG SRL plătitoare de TVA?
- Da. ZIGZAG SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO3055159.
- Când a fost înființată ZIGZAG SRL?
- ZIGZAG SRL a fost înființată pe 31 august 1992 și are o vechime de 33 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut ZIGZAG SRL în 2025?
- În 2025, ZIGZAG SRL a raportat o cifră de afaceri de 139.692 lei și o pierdere netă de 12.763 lei, cu 1 angajat.
- Cine este administratorul ZIGZAG SRL?
- Administratorul firmei ZIGZAG SRL, conform Registrului Comerțului, este Os••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta ZIGZAG SRL?
- Leadero are pentru ZIGZAG SRL numere de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul ZIGZAG SRL?
- Sediul social al firmei ZIGZAG SRL este la adresa: Municipiul Tulcea, Str. VITICULTURII 34, Tulcea, jud. Tulcea.
- ZIGZAG SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (1 august 2026), ZIGZAG SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Tulcea
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4211 din Tulcea, după cifra de afaceri.
- GP SAGEATA PROD S.R.L. · Suplacu de Barcău
- GABIONA-COM SRL · Isaccea
- NESAND SRL · Tulcea
- MIXTURA SRL · Tulcea
- DENISA GENERAL CONSTRUCT SRL · Războieni
- PILOT SRL · Sarichioi
- KERRY LONGFORD S.R.L. · Municipiul Tulcea
- CVIDA CONSTRUCT S.R.L. · Tulcea