PRODELTA ADOV SRL

CUI 30554288 · J13/1745/2012 · Constanța, Constanța

În funcțiune

PRODELTA ADOV SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Constanța, județul Constanța, înființată la 16 august 2012 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J13/1745/2012. Activitatea principală, conform codului CAEN 4741, este „Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-lui în magazine specializate". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA.

Date de identificare PRODELTA ADOV SRL

CUI / Cod fiscal
30554288
Nr. Registrul Comerțului
J13/1745/2012
EUID
ROONRC.J13/1745/2012
Data înființării
16 august 2012 (14 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Neplătitor de TVA
Verificat la ANAF
28 august 2026

Sediul social PRODELTA ADOV SRL

Adresă
Str. DRAGOSLAVELOR 2A, CAMERA 1, Constanța, CONSTANȚA, Constanța, jud. Constanța
Localitate
Constanța
Județ
Constanța

Domeniul de activitate PRODELTA ADOV SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4741 – Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-lui în magazine specializate
Echivalent CAEN Rev. 2
-

Date de bilanț PRODELTA ADOV SRL

Nu există bilanțuri depuse la Ministerul Finanțelor pentru această firmă.

Contact și conducere PRODELTA ADOV SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
De••• •••
Administrator
Is••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru PRODELTA ADOV SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre PRODELTA ADOV SRL

Ce cod CAEN are PRODELTA ADOV SRL?
Codul CAEN principal al firmei PRODELTA ADOV SRL este 4741 – Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-lui în magazine specializate (CAEN Rev. 3).
Este PRODELTA ADOV SRL plătitoare de TVA?
Nu. PRODELTA ADOV SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 30554288, fără prefixul RO).
Când a fost înființată PRODELTA ADOV SRL?
PRODELTA ADOV SRL a fost înființată pe 16 august 2012 și are o vechime de 14 ani.
Cine este administratorul PRODELTA ADOV SRL?
Administratorul firmei PRODELTA ADOV SRL, conform Registrului Comerțului, este De••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta PRODELTA ADOV SRL?
Leadero are pentru PRODELTA ADOV SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul PRODELTA ADOV SRL?
Sediul social al firmei PRODELTA ADOV SRL este la adresa: Str. DRAGOSLAVELOR 2A, CAMERA 1, Constanța, CONSTANȚA, Constanța, jud. Constanța.
PRODELTA ADOV SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (28 august 2026), PRODELTA ADOV SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Constanța

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4741 din Constanța, după cifra de afaceri.