OBERST BAD SRL

CUI 30627622 · J17/1050/2012 · Galați, Galați

În funcțiune

OBERST BAD SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Galați, județul Galați, înființată la 5 septembrie 2012 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J17/1050/2012. Activitatea principală, conform codului CAEN 7430, este „Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei, 0 angajați.

Date de identificare OBERST BAD SRL

CUI / Cod fiscal
30627622
Nr. Registrul Comerțului
J17/1050/2012
EUID
ROONRC.J17/1050/2012
Data înființării
5 septembrie 2012 (13 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Neplătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
0
Verificat la ANAF
29 august 2026

Sediul social OBERST BAD SRL

Adresă
Str. BRĂILEI 228, Galați, GALAȚI, Galați, jud. Galați, cod poștal 800393
Localitate
Galați
Județ
Galați

Domeniul de activitate OBERST BAD SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
7430 – Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
Echivalent CAEN Rev. 2
7430

Date de bilanț OBERST BAD SRL

AnVenituri totaleRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20250 lei0 lei0 lei7.166 lei0
20230 lei0 lei0 lei7.166 lei-
20210 lei0 lei0 lei7.166 lei0
  • Datoriile reprezintă 0% din activele totale în 2025.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere OBERST BAD SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Bă••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru OBERST BAD SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre OBERST BAD SRL

Ce cod CAEN are OBERST BAD SRL?
Codul CAEN principal al firmei OBERST BAD SRL este 7430 – Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN Rev. 3), echivalent cu 7430 în CAEN Rev. 2.
Este OBERST BAD SRL plătitoare de TVA?
Nu. OBERST BAD SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 30627622, fără prefixul RO).
Când a fost înființată OBERST BAD SRL?
OBERST BAD SRL a fost înființată pe 5 septembrie 2012 și are o vechime de 13 ani.
Ce cifră de afaceri a avut OBERST BAD SRL în 2025?
În 2025, OBERST BAD SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 0 lei, cu 0 angajați.
Cine este administratorul OBERST BAD SRL?
Administratorul firmei OBERST BAD SRL, conform Registrului Comerțului, este Bă••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta OBERST BAD SRL?
Leadero are pentru OBERST BAD SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul OBERST BAD SRL?
Sediul social al firmei OBERST BAD SRL este la adresa: Str. BRĂILEI 228, Galați, GALAȚI, Galați, jud. Galați, cod poștal 800393.
OBERST BAD SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (29 august 2026), OBERST BAD SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Galați

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 7430 din Galați, după cifra de afaceri.