STIN PLAST SERV SRL

CUI RO30669954 · J29/1408/2012 · Ploiești, Prahova

În funcțiune

STIN PLAST SERV SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Ploiești, județul Prahova, înființată la 17 septembrie 2012 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J29/1408/2012. Activitatea principală, conform codului CAEN 2229, este „Fabricarea altor produse din material plastic". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO30669954). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei, 0 angajați.

Date de identificare STIN PLAST SERV SRL

CUI / Cod fiscal
RO30669954
Nr. Registrul Comerțului
J29/1408/2012
EUID
ROONRC.J29/1408/2012
Data înființării
17 septembrie 2012 (13 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
0
Verificat la ANAF
27 august 2026

Sediul social STIN PLAST SERV SRL

Adresă
STR. LOGOFĂT TĂUTU, NR.4, Ploiești, jud. Prahova, cod poștal 100062
Localitate
Ploiești
Județ
Prahova

Domeniul de activitate STIN PLAST SERV SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
2229 – Fabricarea altor produse din material plastic
Echivalent CAEN Rev. 2
-

Date de bilanț STIN PLAST SERV SRL

AnVenituri totaleRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20250 lei0 lei93.233 lei-24.167 lei0
20240 lei0 lei93.233 lei-24.167 lei-
20230 lei0 lei91.924 lei-20.573 lei-
20220 lei0 lei91.924 lei-20.573 lei-
20210 lei0 lei91.924 lei-20.572 lei-
  • Capitaluri proprii negative în 2025: -24.167 lei.
  • Datoriile reprezintă 135% din activele totale în 2025.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere STIN PLAST SERV SRL

Administrator
Pr••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru STIN PLAST SERV SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre STIN PLAST SERV SRL

Ce cod CAEN are STIN PLAST SERV SRL?
Codul CAEN principal al firmei STIN PLAST SERV SRL este 2229 – Fabricarea altor produse din material plastic (CAEN Rev. 3).
Este STIN PLAST SERV SRL plătitoare de TVA?
Da. STIN PLAST SERV SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO30669954.
Când a fost înființată STIN PLAST SERV SRL?
STIN PLAST SERV SRL a fost înființată pe 17 septembrie 2012 și are o vechime de 13 ani.
Ce cifră de afaceri a avut STIN PLAST SERV SRL în 2025?
În 2025, STIN PLAST SERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 0 lei, cu 0 angajați.
Cine este administratorul STIN PLAST SERV SRL?
Administratorul firmei STIN PLAST SERV SRL, conform Registrului Comerțului, este Pr••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Unde are sediul STIN PLAST SERV SRL?
Sediul social al firmei STIN PLAST SERV SRL este la adresa: STR. LOGOFĂT TĂUTU, NR.4, Ploiești, jud. Prahova, cod poștal 100062.
STIN PLAST SERV SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (27 august 2026), STIN PLAST SERV SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Prahova

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 2229 din Prahova, după cifra de afaceri.