TEHNO DASADCONTROL SRL

CUI RO30701494 · J2/1059/2012 · Arad, Arad

În funcțiune

TEHNO DASADCONTROL SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Arad, județul Arad, înființată la 24 septembrie 2012 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2/1059/2012. Activitatea principală, conform codului CAEN 3320, este „Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO30701494). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 80.942 lei, un profit net de 16.569 lei, 0 angajați.

Date de identificare TEHNO DASADCONTROL SRL

CUI / Cod fiscal
RO30701494
Nr. Registrul Comerțului
J2/1059/2012
EUID
ROONRC.J2/1059/2012
Data înființării
24 septembrie 2012 (13 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
0
Verificat la ANAF
8 aprilie 2026

Sediul social TEHNO DASADCONTROL SRL

Adresă
Str. PINULUI, Arad, jud. Arad, cod poștal 310231
Localitate
Arad
Județ
Arad

Domeniul de activitate TEHNO DASADCONTROL SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
3320 – Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
Echivalent CAEN Rev. 2
3320
Coduri CAEN secundare autorizate
10
  • 3312 – Repararea și întreținerea mașinilor
  • 3314 – Repararea și întreținerea echipamentelor electrice
  • 3319 – Repararea și întreținerea altor echipamente
  • 4321 – Lucrări de instalații electrice
  • 4329
  • 4614 – Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
  • 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat
  • 6810
  • 6820 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Date de bilanț TEHNO DASADCONTROL SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
202580.942 lei16.569 lei57.578 lei16.809 lei0
2024111.969 lei38.397 lei38.591 lei38.637 lei-
2023125.703 lei49.636 lei57.851 lei70.223 lei-
202290.665 lei20.347 lei17.980 lei20.587 lei-
202173.098 lei13.975 lei5.880 lei31.274 lei-
  • Datoriile reprezintă 56% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 28% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere TEHNO DASADCONTROL SRL

Administrator
Şa••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru TEHNO DASADCONTROL SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre TEHNO DASADCONTROL SRL

Ce cod CAEN are TEHNO DASADCONTROL SRL?
Codul CAEN principal al firmei TEHNO DASADCONTROL SRL este 3320 – Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale (CAEN Rev. 3), echivalent cu 3320 în CAEN Rev. 2.
Este TEHNO DASADCONTROL SRL plătitoare de TVA?
Da. TEHNO DASADCONTROL SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO30701494.
Când a fost înființată TEHNO DASADCONTROL SRL?
TEHNO DASADCONTROL SRL a fost înființată pe 24 septembrie 2012 și are o vechime de 13 ani.
Ce cifră de afaceri a avut TEHNO DASADCONTROL SRL în 2025?
În 2025, TEHNO DASADCONTROL SRL a raportat o cifră de afaceri de 80.942 lei și un profit net de 16.569 lei, cu 0 angajați.
Cine este administratorul TEHNO DASADCONTROL SRL?
Administratorul firmei TEHNO DASADCONTROL SRL, conform Registrului Comerțului, este Şa••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Unde are sediul TEHNO DASADCONTROL SRL?
Sediul social al firmei TEHNO DASADCONTROL SRL este la adresa: Str. PINULUI, Arad, jud. Arad, cod poștal 310231.
TEHNO DASADCONTROL SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (8 aprilie 2026), TEHNO DASADCONTROL SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Arad

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 3320 din Arad, după cifra de afaceri.