GALYA 3000 SRL

CUI 31124939 · J35/148/2013 · Sat Cerneteaz, Comuna Giarmata, Timiș

În funcțiune

GALYA 3000 SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Sat Cerneteaz, Comuna Giarmata, județul Timiș, înființată la 23 ianuarie 2013 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J35/148/2013. Activitatea principală, conform codului CAEN 0147, este „Creșterea păsărilor". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA.

Date de identificare GALYA 3000 SRL

CUI / Cod fiscal
31124939
Nr. Registrul Comerțului
J35/148/2013
EUID
ROONRC.J35/148/2013
Data înființării
23 ianuarie 2013 (13 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Neplătitor de TVA
Verificat la ANAF
29 august 2026

Sediul social GALYA 3000 SRL

Adresă
109, Sat Cerneteaz, Comuna Giarmata, jud. Timiș, cod poștal 307211
Localitate
Sat Cerneteaz, Comuna Giarmata
Județ
Timiș

Domeniul de activitate GALYA 3000 SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
0147 – Creșterea păsărilor
Echivalent CAEN Rev. 2
0147,0149,0162
Coduri CAEN secundare autorizate
4
  • 0129 – Cultivarea altor plante permanente
  • 4621 – Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
  • 4622 – Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
  • 4645 – Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie

Date de bilanț GALYA 3000 SRL

Nu există bilanțuri depuse la Ministerul Finanțelor pentru această firmă.

Contact și conducere GALYA 3000 SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Sa••• ••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru GALYA 3000 SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre GALYA 3000 SRL

Ce cod CAEN are GALYA 3000 SRL?
Codul CAEN principal al firmei GALYA 3000 SRL este 0147 – Creșterea păsărilor (CAEN Rev. 3), echivalent cu 0147,0149,0162 în CAEN Rev. 2.
Este GALYA 3000 SRL plătitoare de TVA?
Nu. GALYA 3000 SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 31124939, fără prefixul RO).
Când a fost înființată GALYA 3000 SRL?
GALYA 3000 SRL a fost înființată pe 23 ianuarie 2013 și are o vechime de 13 ani.
Cine este administratorul GALYA 3000 SRL?
Administratorul firmei GALYA 3000 SRL, conform Registrului Comerțului, este Sa••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta GALYA 3000 SRL?
Leadero are pentru GALYA 3000 SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul GALYA 3000 SRL?
Sediul social al firmei GALYA 3000 SRL este la adresa: 109, Sat Cerneteaz, Comuna Giarmata, jud. Timiș, cod poștal 307211.
GALYA 3000 SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (29 august 2026), GALYA 3000 SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Timiș

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 0147 din Timiș, după cifra de afaceri.