SENKER INDUSTRY SRL
CUI RO31536980 · J29/611/2013 · Plopeni, Prahova
SENKER INDUSTRY SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Plopeni, județul Prahova, înființată la 19 aprilie 2013 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J29/611/2013. Activitatea principală, conform codului CAEN 4669, este „Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO31536980). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 529.577 lei, un profit net de 1.156 lei, 1 angajat.
Date de identificare SENKER INDUSTRY SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO31536980
- Nr. Registrul Comerțului
- J29/611/2013
- EUID
- ROONRC.J29/611/2013
- Data înființării
- 19 aprilie 2013 (13 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 1
- Verificat la ANAF
- 29 august 2026
Sediul social SENKER INDUSTRY SRL
- Adresă
- Oraș Plopeni, PATRIEI 4, Plopeni, jud. Prahova, cod poștal 105900
- Localitate
- Plopeni
- Județ
- Prahova
Domeniul de activitate SENKER INDUSTRY SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4669 – Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
- Echivalent CAEN Rev. 2
- -
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 2
- 2349
- 2511 – Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Date de bilanț SENKER INDUSTRY SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 529.577 lei | 1.156 lei | 1.233.404 lei | 173.663 lei | 1 |
| 2024 | 616.228 lei | 1.833 lei | 882.682 lei | 172.508 lei | 1 |
| 2023 | 464.453 lei | 771 lei | 657.145 lei | 170.674 lei | 1 |
| 2022 | 323.358 lei | 47.931 lei | 119.650 lei | 169.904 lei | 1 |
| 2021 | 291.104 lei | 24.594 lei | 185.719 lei | 121.972 lei | 1 |
- ▲ Datoriile reprezintă 249% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a scăzut cu 14% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere SENKER INDUSTRY SRL
- Telefon
- 02•• ••• •••
- Administrator
- Po••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru SENKER INDUSTRY SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre SENKER INDUSTRY SRL
- Ce cod CAEN are SENKER INDUSTRY SRL?
- Codul CAEN principal al firmei SENKER INDUSTRY SRL este 4669 – Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev. 3).
- Este SENKER INDUSTRY SRL plătitoare de TVA?
- Da. SENKER INDUSTRY SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO31536980.
- Când a fost înființată SENKER INDUSTRY SRL?
- SENKER INDUSTRY SRL a fost înființată pe 19 aprilie 2013 și are o vechime de 13 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut SENKER INDUSTRY SRL în 2025?
- În 2025, SENKER INDUSTRY SRL a raportat o cifră de afaceri de 529.577 lei și un profit net de 1.156 lei, cu 1 angajat.
- Cine este administratorul SENKER INDUSTRY SRL?
- Administratorul firmei SENKER INDUSTRY SRL, conform Registrului Comerțului, este Po••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta SENKER INDUSTRY SRL?
- Leadero are pentru SENKER INDUSTRY SRL un număr de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul SENKER INDUSTRY SRL?
- Sediul social al firmei SENKER INDUSTRY SRL este la adresa: Oraș Plopeni, PATRIEI 4, Plopeni, jud. Prahova, cod poștal 105900.
- SENKER INDUSTRY SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (29 august 2026), SENKER INDUSTRY SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Prahova
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4669 din Prahova, după cifra de afaceri.
- WAM TRADING ROMÂNIA SRL · Urleta
- DIP EXPRESS S.R.L. · Ploiesti
- DARRES GRUP S.R.L. · Câmpina
- BRITANIA MEDICAL S.R.L. · Loc. Vălenii de Munte, Oraș Vălenii de Munte
- TEST SERVICE CONSULTING SRL · Tătărani
- ONEX CONCEPT SRL · Câmpina
- TANGER IMPEX SRL · Posești
- GLACIAR FRIG S.R.L. · Sat Podenii Vechi, Comuna Bălțești