ECO DEEP DISTRIBUTION SRL

CUI RO31713900 · J40/6882/2013 · București, București

În funcțiune

ECO DEEP DISTRIBUTION SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din București, județul București, înființată la 30 mai 2013 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J40/6882/2013. Activitatea principală, conform codului CAEN 4644, este „Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO31713900). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 3.187.212 lei, un profit net de 433.560 lei, 4 angajați.

Date de identificare ECO DEEP DISTRIBUTION SRL

CUI / Cod fiscal
RO31713900
Nr. Registrul Comerțului
J40/6882/2013
EUID
ROONRC.J40/6882/2013
Data înființării
30 mai 2013 (13 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
4
Verificat la ANAF
21 iulie 2026

Sediul social ECO DEEP DISTRIBUTION SRL

Adresă
Str. FRÂULUI, București, jud. București, cod poștal 23264
Localitate
București
Județ
București

Domeniul de activitate ECO DEEP DISTRIBUTION SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4644 – Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
Echivalent CAEN Rev. 2
4644
Coduri CAEN secundare autorizate
12
  • 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4618 – Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4651
  • 4652
  • 4666
  • 4669
  • 4676
  • 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat
  • 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
  • 7021
  • 7022

Date de bilanț ECO DEEP DISTRIBUTION SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20253.187.212 lei433.560 lei712.879 lei447.198 lei4
20242.445.368 lei152.535 lei723.455 lei321.838 lei4
20232.447.943 lei523.045 lei262.475 lei655.316 lei4
20221.888.122 lei178.834 lei288.228 lei672.581 lei3
20212.159.909 lei385.767 lei313.885 lei593.112 lei3
  • Datoriile reprezintă 62% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 30% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere ECO DEEP DISTRIBUTION SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Na••• ••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru ECO DEEP DISTRIBUTION SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre ECO DEEP DISTRIBUTION SRL

Ce cod CAEN are ECO DEEP DISTRIBUTION SRL?
Codul CAEN principal al firmei ECO DEEP DISTRIBUTION SRL este 4644 – Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4644 în CAEN Rev. 2.
Este ECO DEEP DISTRIBUTION SRL plătitoare de TVA?
Da. ECO DEEP DISTRIBUTION SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO31713900.
Când a fost înființată ECO DEEP DISTRIBUTION SRL?
ECO DEEP DISTRIBUTION SRL a fost înființată pe 30 mai 2013 și are o vechime de 13 ani.
Ce cifră de afaceri a avut ECO DEEP DISTRIBUTION SRL în 2025?
În 2025, ECO DEEP DISTRIBUTION SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.187.212 lei și un profit net de 433.560 lei, cu 4 angajați.
Cine este administratorul ECO DEEP DISTRIBUTION SRL?
Administratorul firmei ECO DEEP DISTRIBUTION SRL, conform Registrului Comerțului, este Na••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta ECO DEEP DISTRIBUTION SRL?
Leadero are pentru ECO DEEP DISTRIBUTION SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul ECO DEEP DISTRIBUTION SRL?
Sediul social al firmei ECO DEEP DISTRIBUTION SRL este la adresa: Str. FRÂULUI, București, jud. București, cod poștal 23264.
ECO DEEP DISTRIBUTION SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (21 iulie 2026), ECO DEEP DISTRIBUTION SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul București

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4644 din București, după cifra de afaceri.