ALFA GCM SRL

CUI RO31715617 · J12/1784/2013 · Cluj-Napoca, Cluj

În funcțiune

ALFA GCM SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată la 30 mai 2013 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J12/1784/2013. Activitatea principală, conform codului CAEN 4614, este „Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO31715617). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei, 0 angajați.

Date de identificare ALFA GCM SRL

CUI / Cod fiscal
RO31715617
Nr. Registrul Comerțului
J12/1784/2013
EUID
ROONRC.J12/1784/2013
Data înființării
30 mai 2013 (13 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
0
Verificat la ANAF
28 august 2026

Sediul social ALFA GCM SRL

Adresă
Municipiul Cluj-Napoca, MICUS 1, Cluj-Napoca, jud. Cluj, cod poștal 400510
Localitate
Cluj-Napoca
Județ
Cluj

Domeniul de activitate ALFA GCM SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4614 – Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
Echivalent CAEN Rev. 2
4614,8299

Date de bilanț ALFA GCM SRL

AnVenituri totaleRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20250 lei0 lei2.839 lei1.445 lei0
20240 lei0 lei2.839 lei1.445 lei0
20230 lei−966 lei2.839 lei1.445 lei1
2022267.934 lei64.476 lei18.138 lei64.987 lei1
2021288.274 lei40.583 lei51.461 lei42.412 lei1
  • Datoriile reprezintă 66% din activele totale în 2025.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere ALFA GCM SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Mo••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru ALFA GCM SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre ALFA GCM SRL

Ce cod CAEN are ALFA GCM SRL?
Codul CAEN principal al firmei ALFA GCM SRL este 4614 – Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4614,8299 în CAEN Rev. 2.
Este ALFA GCM SRL plătitoare de TVA?
Da. ALFA GCM SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO31715617.
Când a fost înființată ALFA GCM SRL?
ALFA GCM SRL a fost înființată pe 30 mai 2013 și are o vechime de 13 ani.
Ce cifră de afaceri a avut ALFA GCM SRL în 2025?
În 2025, ALFA GCM SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 0 lei, cu 0 angajați.
Cine este administratorul ALFA GCM SRL?
Administratorul firmei ALFA GCM SRL, conform Registrului Comerțului, este Mo••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta ALFA GCM SRL?
Leadero are pentru ALFA GCM SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul ALFA GCM SRL?
Sediul social al firmei ALFA GCM SRL este la adresa: Municipiul Cluj-Napoca, MICUS 1, Cluj-Napoca, jud. Cluj, cod poștal 400510.
ALFA GCM SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (28 august 2026), ALFA GCM SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Cluj

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4614 din Cluj, după cifra de afaceri.