HOPPAS DAO SRL
CUI 31793569 · J28/340/2013 · Caracal, Olt
HOPPAS DAO SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Caracal, județul Olt, înființată la 11 iunie 2013 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J28/340/2013. Activitatea principală, conform codului CAEN 4639, este „Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei, 0 angajați.
Date de identificare HOPPAS DAO SRL
- CUI / Cod fiscal
- 31793569
- Nr. Registrul Comerțului
- J28/340/2013
- EUID
- ROONRC.J28/340/2013
- Data înființării
- 11 iunie 2013 (13 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 0
- Verificat la ANAF
- 24 iulie 2026
Sediul social HOPPAS DAO SRL
- Adresă
- Str. CHRISTIAN TELL, Caracal, jud. Olt, cod poștal 235200
- Localitate
- Caracal
- Județ
- Olt
Domeniul de activitate HOPPAS DAO SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4639 – Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4639
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 12
- 4613 – Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
- 4615 – Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
- 4616 – Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
- 4617 – Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
- 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4621 – Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
- 4632 – Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște
- 4633 – Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
- 4634 – Comerț cu ridicata al băuturilor
- 4636 – Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
- 4637 – Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente
- 4638 – Comerț cu ridicata specializat al altor alimente
Date de bilanț HOPPAS DAO SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 46.444 lei | 0 |
| 2024 | 9.137 lei | 1.006 lei | 0 lei | 46.444 lei | - |
| 2023 | 2.956 lei | 332 lei | 0 lei | 45.438 lei | - |
| 2022 | 33.196 lei | 3.255 lei | 1.734 lei | 45.106 lei | - |
| 2020 | 48.086 lei | 1.233 lei | 59.307 lei | 38.298 lei | - |
- • Datoriile reprezintă 0% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a scăzut cu 100% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere HOPPAS DAO SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Cr••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru HOPPAS DAO SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre HOPPAS DAO SRL
- Ce cod CAEN are HOPPAS DAO SRL?
- Codul CAEN principal al firmei HOPPAS DAO SRL este 4639 – Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4639 în CAEN Rev. 2.
- Este HOPPAS DAO SRL plătitoare de TVA?
- Nu. HOPPAS DAO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 31793569, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată HOPPAS DAO SRL?
- HOPPAS DAO SRL a fost înființată pe 11 iunie 2013 și are o vechime de 13 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut HOPPAS DAO SRL în 2025?
- În 2025, HOPPAS DAO SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 0 lei, cu 0 angajați.
- Cine este administratorul HOPPAS DAO SRL?
- Administratorul firmei HOPPAS DAO SRL, conform Registrului Comerțului, este Cr••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta HOPPAS DAO SRL?
- Leadero are pentru HOPPAS DAO SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul HOPPAS DAO SRL?
- Sediul social al firmei HOPPAS DAO SRL este la adresa: Str. CHRISTIAN TELL, Caracal, jud. Olt, cod poștal 235200.
- HOPPAS DAO SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (24 iulie 2026), HOPPAS DAO SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Olt
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4639 din Olt, după cifra de afaceri.
- TOPMOD SRL · Caracal
- 98 XKX LOGISTIC SRL · Slatina
- VILCEA M.G. SRL · Slatina
- ISIS-FOOD S.R.L. · Craiova
- MR. SEMCHO SUD S.R.L. · Slatina
- OANA CRISTAL COM SRL · Municipiul Slatina
- AGRO TRUST SRL · SLATINA
- PROVISION RETAIL PROD SRL · Mirila