MOLDCONSULT SECURITY SERVICES SRL

CUI 32040020 · J4/703/2013 · Bacău, Bacău

În funcțiune

MOLDCONSULT SECURITY SERVICES SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Bacău, județul Bacău, înființată la 22 iulie 2013 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J4/703/2013. Activitatea principală, conform codului CAEN 7499, este „Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 386.078 lei, un profit net de 148.589 lei, 1 angajat.

Date de identificare MOLDCONSULT SECURITY SERVICES SRL

CUI / Cod fiscal
32040020
Nr. Registrul Comerțului
J4/703/2013
EUID
ROONRC.J4/703/2013
Data înființării
22 iulie 2013 (13 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Neplătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
1
Verificat la ANAF
8 aprilie 2026

Sediul social MOLDCONSULT SECURITY SERVICES SRL

Adresă
Aleea VIȘINULUI, Bacău, jud. Bacău
Localitate
Bacău
Județ
Bacău

Domeniul de activitate MOLDCONSULT SECURITY SERVICES SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Echivalent CAEN Rev. 2
7490
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 4321 – Lucrări de instalații electrice

Date de bilanț MOLDCONSULT SECURITY SERVICES SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2025386.078 lei148.589 lei260.264 lei148.789 lei1
2024295.459 lei83.363 lei37.148 lei83.563 lei1
2023297.554 lei78.827 lei60.255 lei92.014 lei1
2022297.240 lei99.855 lei148.619 lei100.055 lei1
2021257.455 lei120.079 lei118.549 lei158.088 lei1
  • Datoriile reprezintă 64% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 31% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere MOLDCONSULT SECURITY SERVICES SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Mo••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru MOLDCONSULT SECURITY SERVICES SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre MOLDCONSULT SECURITY SERVICES SRL

Ce cod CAEN are MOLDCONSULT SECURITY SERVICES SRL?
Codul CAEN principal al firmei MOLDCONSULT SECURITY SERVICES SRL este 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev. 3), echivalent cu 7490 în CAEN Rev. 2.
Este MOLDCONSULT SECURITY SERVICES SRL plătitoare de TVA?
Nu. MOLDCONSULT SECURITY SERVICES SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 32040020, fără prefixul RO).
Când a fost înființată MOLDCONSULT SECURITY SERVICES SRL?
MOLDCONSULT SECURITY SERVICES SRL a fost înființată pe 22 iulie 2013 și are o vechime de 13 ani.
Ce cifră de afaceri a avut MOLDCONSULT SECURITY SERVICES SRL în 2025?
În 2025, MOLDCONSULT SECURITY SERVICES SRL a raportat o cifră de afaceri de 386.078 lei și un profit net de 148.589 lei, cu 1 angajat.
Cine este administratorul MOLDCONSULT SECURITY SERVICES SRL?
Administratorul firmei MOLDCONSULT SECURITY SERVICES SRL, conform Registrului Comerțului, este Mo••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta MOLDCONSULT SECURITY SERVICES SRL?
Leadero are pentru MOLDCONSULT SECURITY SERVICES SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul MOLDCONSULT SECURITY SERVICES SRL?
Sediul social al firmei MOLDCONSULT SECURITY SERVICES SRL este la adresa: Aleea VIȘINULUI, Bacău, jud. Bacău.
MOLDCONSULT SECURITY SERVICES SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (8 aprilie 2026), MOLDCONSULT SECURITY SERVICES SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Bacău

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 7499 din Bacău, după cifra de afaceri.