MIREA INFORMATICS SRL

CUI 32143289 · J28/480/2013 · Slatina, Olt

În funcțiune

MIREA INFORMATICS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Slatina, județul Olt, înființată la 19 august 2013 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J28/480/2013. Activitatea principală, conform codului CAEN 6311, este „Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 551.259 lei, un profit net de 433.944 lei, 1 angajat.

Date de identificare MIREA INFORMATICS SRL

CUI / Cod fiscal
32143289
Nr. Registrul Comerțului
J28/480/2013
EUID
ROONRC.J28/480/2013
Data înființării
19 august 2013 (13 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Neplătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
1
Verificat la ANAF
24 iulie 2026

Sediul social MIREA INFORMATICS SRL

Adresă
Municipiul Slatina, GRIGORE ALEXANDRESCU 2A, Slatina, jud. Olt, cod poștal 230049
Localitate
Slatina
Județ
Olt

Domeniul de activitate MIREA INFORMATICS SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
6311 – Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Echivalent CAEN Rev. 2
-

Date de bilanț MIREA INFORMATICS SRL

AnVenituri totaleRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2025551.259 lei433.944 lei31.312 lei434.144 lei1
2024477.358 lei422.525 lei12.699 lei422.725 lei1
20230 lei0 lei0 lei35.496 lei-
20220 lei0 lei0 lei35.615 lei-
20210 lei−3.876 lei10.557 lei35.615 lei-
  • Datoriile reprezintă 7% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 15% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere MIREA INFORMATICS SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Mi••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru MIREA INFORMATICS SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre MIREA INFORMATICS SRL

Ce cod CAEN are MIREA INFORMATICS SRL?
Codul CAEN principal al firmei MIREA INFORMATICS SRL este 6311 – Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev. 3).
Este MIREA INFORMATICS SRL plătitoare de TVA?
Nu. MIREA INFORMATICS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 32143289, fără prefixul RO).
Când a fost înființată MIREA INFORMATICS SRL?
MIREA INFORMATICS SRL a fost înființată pe 19 august 2013 și are o vechime de 13 ani.
Ce cifră de afaceri a avut MIREA INFORMATICS SRL în 2025?
În 2025, MIREA INFORMATICS SRL a raportat o cifră de afaceri de 551.259 lei și un profit net de 433.944 lei, cu 1 angajat.
Cine este administratorul MIREA INFORMATICS SRL?
Administratorul firmei MIREA INFORMATICS SRL, conform Registrului Comerțului, este Mi••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta MIREA INFORMATICS SRL?
Leadero are pentru MIREA INFORMATICS SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul MIREA INFORMATICS SRL?
Sediul social al firmei MIREA INFORMATICS SRL este la adresa: Municipiul Slatina, GRIGORE ALEXANDRESCU 2A, Slatina, jud. Olt, cod poștal 230049.
MIREA INFORMATICS SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (24 iulie 2026), MIREA INFORMATICS SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Olt

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 6311 din Olt, după cifra de afaceri.