HOPHEAD BREWING SRL

CUI RO32294702 · J12/2954/2013 · Cluj-Napoca, Cluj

În funcțiune

HOPHEAD BREWING SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată la 27 septembrie 2013 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J12/2954/2013. Activitatea principală, conform codului CAEN 4634, este „Comerț cu ridicata al băuturilor". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO32294702). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 747.283 lei, un profit net de 66.229 lei, 0 angajați.

Date de identificare HOPHEAD BREWING SRL

CUI / Cod fiscal
RO32294702
Nr. Registrul Comerțului
J12/2954/2013
EUID
ROONRC.J12/2954/2013
Data înființării
27 septembrie 2013 (12 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
0
Verificat la ANAF
28 august 2026

Sediul social HOPHEAD BREWING SRL

Adresă
Municipiul Cluj-Napoca, FĂGETULUI 37A, Cluj-Napoca, jud. Cluj
Localitate
Cluj-Napoca
Județ
Cluj

Domeniul de activitate HOPHEAD BREWING SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4634 – Comerț cu ridicata al băuturilor
Echivalent CAEN Rev. 2
4634
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 4621 – Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat

Date de bilanț HOPHEAD BREWING SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2025747.283 lei66.229 lei541.537 lei286.300 lei0
20241.030.976 lei305.473 lei307.057 lei525.568 lei1
2023890.623 lei73.522 lei344.612 lei275.467 lei1
2022771.448 lei59.509 lei391.181 lei260.519 lei2
2021501.961 lei−13.178 lei240.330 lei265.263 lei1
  • Datoriile reprezintă 66% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 28% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere HOPHEAD BREWING SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Ma••• ••• ••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru HOPHEAD BREWING SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre HOPHEAD BREWING SRL

Ce cod CAEN are HOPHEAD BREWING SRL?
Codul CAEN principal al firmei HOPHEAD BREWING SRL este 4634 – Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4634 în CAEN Rev. 2.
Este HOPHEAD BREWING SRL plătitoare de TVA?
Da. HOPHEAD BREWING SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO32294702.
Când a fost înființată HOPHEAD BREWING SRL?
HOPHEAD BREWING SRL a fost înființată pe 27 septembrie 2013 și are o vechime de 12 ani.
Ce cifră de afaceri a avut HOPHEAD BREWING SRL în 2025?
În 2025, HOPHEAD BREWING SRL a raportat o cifră de afaceri de 747.283 lei și un profit net de 66.229 lei, cu 0 angajați.
Cine este administratorul HOPHEAD BREWING SRL?
Administratorul firmei HOPHEAD BREWING SRL, conform Registrului Comerțului, este Ma••• ••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta HOPHEAD BREWING SRL?
Leadero are pentru HOPHEAD BREWING SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul HOPHEAD BREWING SRL?
Sediul social al firmei HOPHEAD BREWING SRL este la adresa: Municipiul Cluj-Napoca, FĂGETULUI 37A, Cluj-Napoca, jud. Cluj.
HOPHEAD BREWING SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (28 august 2026), HOPHEAD BREWING SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Cluj

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4634 din Cluj, după cifra de afaceri.