KLASS PROTECT SRL
CUI RO32701610 · J12/202/2014 · Cluj-Napoca, Cluj
KLASS PROTECT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată la 24 ianuarie 2014 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J12/202/2014. Activitatea principală, conform codului CAEN 7490, este „Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO32701610). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 300.850 lei, un profit net de 81.024 lei, 3 angajați.
Date de identificare KLASS PROTECT SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO32701610
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/202/2014
- EUID
- ROONRC.J12/202/2014
- Data înființării
- 24 ianuarie 2014 (12 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 3
- Verificat la ANAF
- 5 iulie 2026
Sediul social KLASS PROTECT SRL
- Adresă
- Municipiul Cluj-Napoca, ANINA 17, Cluj-Napoca, jud. Cluj, cod poștal 400626
- Localitate
- Cluj-Napoca
- Județ
- Cluj
Domeniul de activitate KLASS PROTECT SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 7490 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
- Echivalent CAEN Rev. 2
- -
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 9
- 4778 – Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
- 4791 – Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 4799
- 7021
- 7022
- 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate
- 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor
- 8122 – Activități specializate de curățenie
- 8129
Date de bilanț KLASS PROTECT SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 300.850 lei | 81.024 lei | 89.138 lei | 81.265 lei | 3 |
| 2024 | 328.710 lei | 64.898 lei | 105.809 lei | 65.139 lei | 2 |
| 2023 | 268.706 lei | 89.892 lei | 11.822 lei | 201.903 lei | 2 |
| 2022 | 329.381 lei | 142.715 lei | 36.972 lei | 144.621 lei | 2 |
| 2021 | 206.365 lei | −10.583 lei | 198.327 lei | 1.906 lei | 2 |
- • Datoriile reprezintă 52% din activele totale în 2025.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere KLASS PROTECT SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Va••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru KLASS PROTECT SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre KLASS PROTECT SRL
- Ce cod CAEN are KLASS PROTECT SRL?
- Codul CAEN principal al firmei KLASS PROTECT SRL este 7490 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev. 3).
- Este KLASS PROTECT SRL plătitoare de TVA?
- Da. KLASS PROTECT SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO32701610.
- Când a fost înființată KLASS PROTECT SRL?
- KLASS PROTECT SRL a fost înființată pe 24 ianuarie 2014 și are o vechime de 12 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut KLASS PROTECT SRL în 2025?
- În 2025, KLASS PROTECT SRL a raportat o cifră de afaceri de 300.850 lei și un profit net de 81.024 lei, cu 3 angajați.
- Cine este administratorul KLASS PROTECT SRL?
- Administratorul firmei KLASS PROTECT SRL, conform Registrului Comerțului, este Va••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta KLASS PROTECT SRL?
- Leadero are pentru KLASS PROTECT SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul KLASS PROTECT SRL?
- Sediul social al firmei KLASS PROTECT SRL este la adresa: Municipiul Cluj-Napoca, ANINA 17, Cluj-Napoca, jud. Cluj, cod poștal 400626.
- KLASS PROTECT SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (5 iulie 2026), KLASS PROTECT SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Cluj
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 7490 din Cluj, după cifra de afaceri.
- TOPOTRUST CONSTRUCT SRL · Cluj-Napoca
- TAXBACK ROMANIA S.R.L. · CLUJ-NAPOCA
- PR & MORE S.R.L. · CLUJ-NAPOCA
- HARA A&G PARTNER SRL · Cluj-Napoca
- NAPOCA BUSINESS SRL · Cluj-Napoca
- SOFIAENVIROCONSULT SRL-D · Florești
- FLORIN OARGA INVEST SRL · Cluj-Napoca
- RALCHI SRL · Cluj-Napoca