BOURBON GOLD SRL

CUI 32726843 · J2/99/2014 · Arad, Arad

În funcțiune

BOURBON GOLD SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Arad, județul Arad, înființată la 30 ianuarie 2014 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2/99/2014. Activitatea principală, conform codului CAEN 4777, este „Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA.

Date de identificare BOURBON GOLD SRL

CUI / Cod fiscal
32726843
Nr. Registrul Comerțului
J2/99/2014
EUID
ROONRC.J2/99/2014
Data înființării
30 ianuarie 2014 (12 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Neplătitor de TVA
Verificat la ANAF
26 august 2026

Sediul social BOURBON GOLD SRL

Adresă
Municipiul Arad, FOIȘOR 35, Arad, jud. Arad, cod poștal 310356
Localitate
Arad
Județ
Arad

Domeniul de activitate BOURBON GOLD SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4777 – Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor
Echivalent CAEN Rev. 2
4777,4789,4791,4799

Date de bilanț BOURBON GOLD SRL

Nu există bilanțuri depuse la Ministerul Finanțelor pentru această firmă.

Contact și conducere BOURBON GOLD SRL

Administrator
Pe••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru BOURBON GOLD SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre BOURBON GOLD SRL

Ce cod CAEN are BOURBON GOLD SRL?
Codul CAEN principal al firmei BOURBON GOLD SRL este 4777 – Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4777,4789,4791,4799 în CAEN Rev. 2.
Este BOURBON GOLD SRL plătitoare de TVA?
Nu. BOURBON GOLD SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 32726843, fără prefixul RO).
Când a fost înființată BOURBON GOLD SRL?
BOURBON GOLD SRL a fost înființată pe 30 ianuarie 2014 și are o vechime de 12 ani.
Cine este administratorul BOURBON GOLD SRL?
Administratorul firmei BOURBON GOLD SRL, conform Registrului Comerțului, este Pe••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Unde are sediul BOURBON GOLD SRL?
Sediul social al firmei BOURBON GOLD SRL este la adresa: Municipiul Arad, FOIȘOR 35, Arad, jud. Arad, cod poștal 310356.
BOURBON GOLD SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (26 august 2026), BOURBON GOLD SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Arad

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4777 din Arad, după cifra de afaceri.