RCB DEVELOPMENT OFFICE S.A.

CUI RO32875454 · J2014000235269 · Sâncraiu de Mureș, Mureș

În funcțiune

RCB DEVELOPMENT OFFICE S.A. este o societate pe acțiuni (SA) din Sâncraiu de Mureș, județul Mureș, înființată la 5 martie 2014 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2014000235269. Activitatea principală, conform codului CAEN 6812, este „Dezvoltare (promovare) imobiliară". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO32875454). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 18.505.860 lei, un profit net de 223.552 lei, 0 angajați.

Date de identificare RCB DEVELOPMENT OFFICE S.A.

CUI / Cod fiscal
RO32875454
Nr. Registrul Comerțului
J2014000235269
EUID
ROONRC.J2014000235269
Data înființării
5 martie 2014 (12 ani)
Forma juridică
societate pe acțiuni (SA)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
0
Verificat la ANAF
8 aprilie 2026

Sediul social RCB DEVELOPMENT OFFICE S.A.

Adresă
Str. PRINCIPALĂ, Sâncraiu de Mureș, jud. Mureș, cod poștal 540344
Localitate
Sâncraiu de Mureș
Județ
Mureș

Domeniul de activitate RCB DEVELOPMENT OFFICE S.A.

Cod CAEN principal (Rev. 3)
6812 – Dezvoltare (promovare) imobiliară
Echivalent CAEN Rev. 2
4110

Date de bilanț RCB DEVELOPMENT OFFICE S.A.

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
202518.505.860 lei223.552 lei108.198.982 lei69.224.067 lei0
202417.103.412 lei205.753 lei107.883.871 lei69.000.516 lei12
202316.154.406 lei−3.925.779 lei110.764.890 lei68.794.762 lei13
202212.832.682 lei1.400.563 lei110.529.485 lei2.206.047 lei13
202111.672.372 lei−886.093 lei111.552.386 lei805.485 lei13
  • Datoriile reprezintă 61% din activele totale în 2025.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere RCB DEVELOPMENT OFFICE S.A.

Administrator
Be••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru RCB DEVELOPMENT OFFICE S.A.

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre RCB DEVELOPMENT OFFICE S.A.

Ce cod CAEN are RCB DEVELOPMENT OFFICE S.A.?
Codul CAEN principal al firmei RCB DEVELOPMENT OFFICE S.A. este 6812 – Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4110 în CAEN Rev. 2.
Este RCB DEVELOPMENT OFFICE S.A. plătitoare de TVA?
Da. RCB DEVELOPMENT OFFICE S.A. este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO32875454.
Când a fost înființată RCB DEVELOPMENT OFFICE S.A.?
RCB DEVELOPMENT OFFICE S.A. a fost înființată pe 5 martie 2014 și are o vechime de 12 ani.
Ce cifră de afaceri a avut RCB DEVELOPMENT OFFICE S.A. în 2025?
În 2025, RCB DEVELOPMENT OFFICE S.A. a raportat o cifră de afaceri de 18.505.860 lei și un profit net de 223.552 lei, cu 0 angajați.
Cine este administratorul RCB DEVELOPMENT OFFICE S.A.?
Administratorul firmei RCB DEVELOPMENT OFFICE S.A., conform Registrului Comerțului, este Be••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Unde are sediul RCB DEVELOPMENT OFFICE S.A.?
Sediul social al firmei RCB DEVELOPMENT OFFICE S.A. este la adresa: Str. PRINCIPALĂ, Sâncraiu de Mureș, jud. Mureș, cod poștal 540344.
RCB DEVELOPMENT OFFICE S.A. mai este activă?
Da. La ultima verificare (8 aprilie 2026), RCB DEVELOPMENT OFFICE S.A. figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Mureș

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 6812 din Mureș, după cifra de afaceri.