MATEX LINE SRL
CUI 32930508 · J12/986/2014 · Baciu, Cluj
MATEX LINE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Baciu, județul Cluj, înființată la 17 martie 2014 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J12/986/2014. Activitatea principală, conform codului CAEN 4771, este „Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 2.350.751 lei, o pierdere netă de 681.758 lei, 17 angajați.
Date de identificare MATEX LINE SRL
- CUI / Cod fiscal
- 32930508
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/986/2014
- EUID
- ROONRC.J12/986/2014
- Data înființării
- 17 martie 2014 (12 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 17
- Verificat la ANAF
- 5 iulie 2026
Sediul social MATEX LINE SRL
- Adresă
- Str. METEOR, Baciu, jud. Cluj, cod poștal 407055
- Localitate
- Baciu
- Județ
- Cluj
Domeniul de activitate MATEX LINE SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4771 – Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4771,4782,4791,4799
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 4751 – Comerț cu amănuntul al textilelor
Date de bilanț MATEX LINE SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.350.751 lei | −681.758 lei | 3.316.239 lei | -2.667.560 lei | 17 |
| 2024 | 2.921.358 lei | −393.232 lei | 2.510.210 lei | -1.985.802 lei | 20 |
| 2023 | 2.679.824 lei | 10.562 lei | 2.272.009 lei | -1.588.123 lei | 21 |
| 2022 | 2.937.209 lei | −168.218 lei | 2.101.016 lei | -1.613.824 lei | 21 |
| 2021 | 2.427.723 lei | −278.212 lei | 2.126.943 lei | -1.445.606 lei | 21 |
- ▲ Capitaluri proprii negative în 2025: -2.667.560 lei.
- ▲ Datoriile reprezintă 516% din activele totale în 2025.
- ▲ Pierdere netă în 2025: 681.758 lei.
- • Cifra de afaceri a scăzut cu 20% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere MATEX LINE SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Be••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru MATEX LINE SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre MATEX LINE SRL
- Ce cod CAEN are MATEX LINE SRL?
- Codul CAEN principal al firmei MATEX LINE SRL este 4771 – Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4771,4782,4791,4799 în CAEN Rev. 2.
- Este MATEX LINE SRL plătitoare de TVA?
- Nu. MATEX LINE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 32930508, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată MATEX LINE SRL?
- MATEX LINE SRL a fost înființată pe 17 martie 2014 și are o vechime de 12 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut MATEX LINE SRL în 2025?
- În 2025, MATEX LINE SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.350.751 lei și o pierdere netă de 681.758 lei, cu 17 angajați.
- Cine este administratorul MATEX LINE SRL?
- Administratorul firmei MATEX LINE SRL, conform Registrului Comerțului, este Be••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta MATEX LINE SRL?
- Leadero are pentru MATEX LINE SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul MATEX LINE SRL?
- Sediul social al firmei MATEX LINE SRL este la adresa: Str. METEOR, Baciu, jud. Cluj, cod poștal 407055.
- MATEX LINE SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (5 iulie 2026), MATEX LINE SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Cluj
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4771 din Cluj, după cifra de afaceri.
- NYER ROMANIA SRL · Cluj-Napoca
- CRINEMIL SRL · Chiuiești
- ELIROX SRL · Mintiu Gherlii
- TORRY MILANO S.R.L. · Municipiul Cluj-Napoca
- CORADE SRL · Cluj-Napoca
- PRELUDE INVEST S.R.L. · Municipiul Cluj-Napoca
- ONEBO IMPEX S.R.L. · CUZDRIOARA
- TABITA IMPEX SRL · Florești