VIDELI SRL
CUI RO3357165 · J30/382/1991 · Satu Mare, Satu Mare
VIDELI SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Satu Mare, județul Satu Mare, înființată la 10 iunie 1991 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J30/382/1991. Activitatea principală, conform codului CAEN 4291, este „Construcții hidrotehnice". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO3357165). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 7.585.380 lei, un profit net de 8.299 lei, 21 angajați.
Date de identificare VIDELI SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO3357165
- Nr. Registrul Comerțului
- J30/382/1991
- EUID
- ROONRC.J30/382/1991
- Data înființării
- 10 iunie 1991 (35 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 21
- Verificat la ANAF
- 25 iulie 2026
Sediul social VIDELI SRL
- Adresă
- Str. VASILE LUCACIU, Satu Mare, jud. Satu Mare, cod poștal 440031
- Localitate
- Satu Mare
- Județ
- Satu Mare
Domeniul de activitate VIDELI SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4291 – Construcții hidrotehnice
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4291
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 12
- 0210 – Silvicultură și alte activități forestiere
- 0240 – Activități de servicii anexe silviculturii
- 0620 – Extracția gazelor naturale
- 1623 – Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
- 2363 – Fabricarea betonului
- 2364 – Fabricarea mortarului
- 2369
- 2370 – Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
- 2651 – Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație
- 3521 – Producția gazelor
- 3523 – Comercializarea combustibililor gazoși, prin conducte
- 4120
Date de bilanț VIDELI SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.585.380 lei | 8.299 lei | 14.795.976 lei | 15.591.792 lei | 21 |
| 2024 | 10.822.255 lei | 463.132 lei | 10.634.298 lei | 15.583.497 lei | 15 |
| 2023 | 46.037.280 lei | 5.945.136 lei | 17.735.931 lei | 15.881.235 lei | 28 |
| 2022 | 13.713.272 lei | 111.285 lei | 13.586.699 lei | 8.943.479 lei | 29 |
| 2021 | 16.646.297 lei | 348.026 lei | 10.943.679 lei | 8.792.271 lei | 26 |
- • Datoriile reprezintă 49% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a scăzut cu 30% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere VIDELI SRL
- Telefon
- 02•• ••• •••
- Administrator
- Ci••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru VIDELI SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre VIDELI SRL
- Ce cod CAEN are VIDELI SRL?
- Codul CAEN principal al firmei VIDELI SRL este 4291 – Construcții hidrotehnice (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4291 în CAEN Rev. 2.
- Este VIDELI SRL plătitoare de TVA?
- Da. VIDELI SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO3357165.
- Când a fost înființată VIDELI SRL?
- VIDELI SRL a fost înființată pe 10 iunie 1991 și are o vechime de 35 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut VIDELI SRL în 2025?
- În 2025, VIDELI SRL a raportat o cifră de afaceri de 7.585.380 lei și un profit net de 8.299 lei, cu 21 angajați.
- Cine este administratorul VIDELI SRL?
- Administratorul firmei VIDELI SRL, conform Registrului Comerțului, este Ci••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta VIDELI SRL?
- Leadero are pentru VIDELI SRL un număr de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul VIDELI SRL?
- Sediul social al firmei VIDELI SRL este la adresa: Str. VASILE LUCACIU, Satu Mare, jud. Satu Mare, cod poștal 440031.
- VIDELI SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (25 iulie 2026), VIDELI SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Satu Mare
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4291 din Satu Mare, după cifra de afaceri.
- LESCACI COM SRL · Satu Mare
- BUILDING DAMS SRL · Negrești-Oaș
- RED LINE CONSTRUCT S.R.L. · Sat Bixad, Comuna Bixad
- HAMMER BUILDING S.R.L. · Certeze
- HCI DAMS 2015 SRL · Trip
- MOISANUL S.R.L. · Moiseni
- ADE & NATY TEHNIX SRL · Moișeni
- ABY TEC S.R.L. · Satu Mare