ALPHA SHOT SRL
CUI 33933162 · J2014014985402 · București Sectorul 3, București
ALPHA SHOT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din București Sectorul 3, județul București, înființată la 29 decembrie 2014 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2014014985402. Activitatea principală, conform codului CAEN 4791, este „Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 19.160.115 lei, un profit net de 4.995.134 lei, 9 angajați.
Date de identificare ALPHA SHOT SRL
- CUI / Cod fiscal
- 33933162
- Nr. Registrul Comerțului
- J2014014985402
- EUID
- ROONRC.J2014014985402
- Data înființării
- 29 decembrie 2014 (11 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 9
- Verificat la ANAF
- 6 iulie 2026
Sediul social ALPHA SHOT SRL
- Adresă
- Bld THEODOR PALLADY 46A, corp C1, București, MUNICIPIUL BUCUREȘTI, București Sectorul 3, jud. București
- Localitate
- București Sectorul 3
- Județ
- București
Domeniul de activitate ALPHA SHOT SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4791 – Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4711,4719,4779,4791,8299
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 1721 – Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton
Date de bilanț ALPHA SHOT SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19.160.115 lei | 4.995.134 lei | 3.894.614 lei | 20.399.711 lei | 9 |
| 2024 | 14.208.734 lei | 6.106.594 lei | 3.237.467 lei | 15.404.577 lei | 7 |
| 2023 | 7.952.425 lei | 3.131.681 lei | 4.254.642 lei | 10.007.983 lei | 4 |
| 2022 | 7.733.662 lei | 1.643.394 lei | 2.135.158 lei | 6.876.302 lei | 4 |
| 2021 | 5.674.555 lei | 2.144.784 lei | 2.810.327 lei | 5.600.277 lei | 7 |
- • Datoriile reprezintă 16% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 35% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere ALPHA SHOT SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Cu••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru ALPHA SHOT SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre ALPHA SHOT SRL
- Ce cod CAEN are ALPHA SHOT SRL?
- Codul CAEN principal al firmei ALPHA SHOT SRL este 4791 – Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4711,4719,4779,4791,8299 în CAEN Rev. 2.
- Este ALPHA SHOT SRL plătitoare de TVA?
- Nu. ALPHA SHOT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 33933162, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată ALPHA SHOT SRL?
- ALPHA SHOT SRL a fost înființată pe 29 decembrie 2014 și are o vechime de 11 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut ALPHA SHOT SRL în 2025?
- În 2025, ALPHA SHOT SRL a raportat o cifră de afaceri de 19.160.115 lei și un profit net de 4.995.134 lei, cu 9 angajați.
- Cine este administratorul ALPHA SHOT SRL?
- Administratorul firmei ALPHA SHOT SRL, conform Registrului Comerțului, este Cu••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta ALPHA SHOT SRL?
- Leadero are pentru ALPHA SHOT SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul ALPHA SHOT SRL?
- Sediul social al firmei ALPHA SHOT SRL este la adresa: Bld THEODOR PALLADY 46A, corp C1, București, MUNICIPIUL BUCUREȘTI, București Sectorul 3, jud. București.
- ALPHA SHOT SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (6 iulie 2026), ALPHA SHOT SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul București
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4791 din București, după cifra de afaceri.
- OLX ONLINE SERVICES SRL · București Sectorul 1
- NYS EXPERIENCE SRL · București
- MAKE PROFIT SRL · București
- ZANIAT COM S.R.L. · București
- WEBTRADE MARKETING S.R.L. · București
- GLOVO INFRASTRUCTURE SERVICES RO S.R.L. · București Sectorul 4
- QUBE NET SRL · București
- UNITED TRADING EXPRESS S.R.L. · București