ALEP CREATIV SRL
CUI RO34185116 · J12/636/2015 · Cluj-Napoca, Cluj
ALEP CREATIV SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată la 4 martie 2015 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J12/636/2015. Activitatea principală, conform codului CAEN 4642, este „Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO34185116). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 65.808 lei, un profit net de 24.837 lei, 0 angajați.
Date de identificare ALEP CREATIV SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO34185116
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/636/2015
- EUID
- ROONRC.J12/636/2015
- Data înființării
- 4 martie 2015 (11 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 0
- Verificat la ANAF
- 26 august 2026
Sediul social ALEP CREATIV SRL
- Adresă
- Municipiul Cluj-Napoca, OAȘULUI 86-90, Cluj-Napoca, jud. Cluj
- Localitate
- Cluj-Napoca
- Județ
- Cluj
Domeniul de activitate ALEP CREATIV SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4642 – Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4642
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 12
- 3299 – Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
- 4618 – Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
- 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4645 – Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
- 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat
- 4782 – Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 4791 – Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 4799
- 6201
- 6202
- 6203
- 6209
Date de bilanț ALEP CREATIV SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 65.808 lei | 24.837 lei | 9.352 lei | 25.337 lei | 0 |
| 2024 | 57.783 lei | 16.005 lei | 3.982 lei | 16.505 lei | - |
| 2023 | 54.418 lei | 2.461 lei | 942 lei | 6.173 lei | - |
| 2022 | 38.137 lei | 5.422 lei | 329 lei | 3.712 lei | 0 |
| 2021 | 34.898 lei | 6.598 lei | 8.944 lei | -1.710 lei | 0 |
- • Datoriile reprezintă 27% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 14% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere ALEP CREATIV SRL
- Administrator
- Pe••• ••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru ALEP CREATIV SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre ALEP CREATIV SRL
- Ce cod CAEN are ALEP CREATIV SRL?
- Codul CAEN principal al firmei ALEP CREATIV SRL este 4642 – Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4642 în CAEN Rev. 2.
- Este ALEP CREATIV SRL plătitoare de TVA?
- Da. ALEP CREATIV SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO34185116.
- Când a fost înființată ALEP CREATIV SRL?
- ALEP CREATIV SRL a fost înființată pe 4 martie 2015 și are o vechime de 11 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut ALEP CREATIV SRL în 2025?
- În 2025, ALEP CREATIV SRL a raportat o cifră de afaceri de 65.808 lei și un profit net de 24.837 lei, cu 0 angajați.
- Cine este administratorul ALEP CREATIV SRL?
- Administratorul firmei ALEP CREATIV SRL, conform Registrului Comerțului, este Pe••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Unde are sediul ALEP CREATIV SRL?
- Sediul social al firmei ALEP CREATIV SRL este la adresa: Municipiul Cluj-Napoca, OAȘULUI 86-90, Cluj-Napoca, jud. Cluj.
- ALEP CREATIV SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (26 august 2026), ALEP CREATIV SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Cluj
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4642 din Cluj, după cifra de afaceri.
- DANKOUZ SRL · Cluj-Napoca
- T & T INVEST SRL · Cluj-Napoca
- KONDOR SHOES ROMANIA S.R.L. · Cluj-Napoca
- SAFETY GROUP SRL · Cluj-Napoca
- CHELARU S.R.L. · Cluj-Napoca
- ZHUO YUE IMPEX SRL · Gherla
- C&C PREMIUM STYLE S.R.L. · Sat Florești, Comuna Florești
- DARIANCA SRL · Cluj-Napoca