CANDREVAS-CONSTRUCT S.R.L.

CUI RO34197749 · J37/118/2015 · Oprișița, Vaslui

În funcțiune

CANDREVAS-CONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Oprișița, județul Vaslui, înființată la 6 martie 2015 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J37/118/2015. Activitatea principală, conform codului CAEN 4120, este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO34197749). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 1.967.285 lei, un profit net de 910.164 lei, 6 angajați.

Date de identificare CANDREVAS-CONSTRUCT S.R.L.

CUI / Cod fiscal
RO34197749
Nr. Registrul Comerțului
J37/118/2015
EUID
ROONRC.J37/118/2015
Data înființării
6 martie 2015 (11 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
6
Verificat la ANAF
26 august 2026

Sediul social CANDREVAS-CONSTRUCT S.R.L.

Adresă
Comuna Poienești, OPRIȘIȚA 80, Oprișița, jud. Vaslui, cod poștal 737421
Localitate
Oprișița
Județ
Vaslui

Domeniul de activitate CANDREVAS-CONSTRUCT S.R.L.

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Echivalent CAEN Rev. 2
-
Coduri CAEN secundare autorizate
10
  • 4311 – Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 – Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 – Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4331 – Lucrări de ipsoserie
  • 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 – Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 – Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339
  • 4391 – Activități de zidărie
  • 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Date de bilanț CANDREVAS-CONSTRUCT S.R.L.

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20251.967.285 lei910.164 lei321.319 lei979.249 lei6
2024565.414 lei169.972 lei137.258 lei769.085 lei3
2023665.349 lei217.212 lei145.186 lei601.512 lei5
2022357.143 lei8.649 lei50.880 lei384.300 lei4
2021690.756 lei270.279 lei218.489 lei797.654 lei4
  • Datoriile reprezintă 25% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 248% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere CANDREVAS-CONSTRUCT S.R.L.

Administrator
Ca••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru CANDREVAS-CONSTRUCT S.R.L.

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre CANDREVAS-CONSTRUCT S.R.L.

Ce cod CAEN are CANDREVAS-CONSTRUCT S.R.L.?
Codul CAEN principal al firmei CANDREVAS-CONSTRUCT S.R.L. este 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev. 3).
Este CANDREVAS-CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. CANDREVAS-CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO34197749.
Când a fost înființată CANDREVAS-CONSTRUCT S.R.L.?
CANDREVAS-CONSTRUCT S.R.L. a fost înființată pe 6 martie 2015 și are o vechime de 11 ani.
Ce cifră de afaceri a avut CANDREVAS-CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
În 2025, CANDREVAS-CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.967.285 lei și un profit net de 910.164 lei, cu 6 angajați.
Cine este administratorul CANDREVAS-CONSTRUCT S.R.L.?
Administratorul firmei CANDREVAS-CONSTRUCT S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Ca••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Unde are sediul CANDREVAS-CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul social al firmei CANDREVAS-CONSTRUCT S.R.L. este la adresa: Comuna Poienești, OPRIȘIȚA 80, Oprișița, jud. Vaslui, cod poștal 737421.
CANDREVAS-CONSTRUCT S.R.L. mai este activă?
Da. La ultima verificare (26 august 2026), CANDREVAS-CONSTRUCT S.R.L. figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Vaslui

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4120 din Vaslui, după cifra de afaceri.