SERE BECLEAN SRL
CUI 34434276 · J2015000650081 · Beclean, Brașov
SERE BECLEAN SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Beclean, județul Brașov, înființată la 29 aprilie 2015 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2015000650081. Activitatea principală, conform codului CAEN 5530, este „Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 18.390 lei, un profit net de 1.925 lei, 0 angajați.
Date de identificare SERE BECLEAN SRL
- CUI / Cod fiscal
- 34434276
- Nr. Registrul Comerțului
- J2015000650081
- EUID
- ROONRC.J2015000650081
- Data înființării
- 29 aprilie 2015 (11 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 0
- Verificat la ANAF
- 30 iunie 2026
Sediul social SERE BECLEAN SRL
- Adresă
- BECLEAN, Beclean, jud. Brașov, cod poștal 507010
- Localitate
- Beclean
- Județ
- Brașov
Domeniul de activitate SERE BECLEAN SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 5530 – Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 5530
Date de bilanț SERE BECLEAN SRL
| An | Venituri totale | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18.390 lei | 1.925 lei | 1.417 lei | 132.527 lei | 0 |
| 2023 | 19.506 lei | 6.425 lei | 0 lei | 143.661 lei | - |
| 2022 | 8.837 lei | 4.415 lei | 723 lei | 137.235 lei | - |
| 2021 | 0 lei | −6.514 lei | -73 lei | 132.820 lei | - |
| 2020 | 115.151 lei | 21.937 lei | 1.596 lei | 139.334 lei | 1 |
- • Datoriile reprezintă 1% din activele totale în 2025.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere SERE BECLEAN SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Cu••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru SERE BECLEAN SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre SERE BECLEAN SRL
- Ce cod CAEN are SERE BECLEAN SRL?
- Codul CAEN principal al firmei SERE BECLEAN SRL este 5530 – Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere (CAEN Rev. 3), echivalent cu 5530 în CAEN Rev. 2.
- Este SERE BECLEAN SRL plătitoare de TVA?
- Nu. SERE BECLEAN SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 34434276, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată SERE BECLEAN SRL?
- SERE BECLEAN SRL a fost înființată pe 29 aprilie 2015 și are o vechime de 11 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut SERE BECLEAN SRL în 2025?
- În 2025, SERE BECLEAN SRL a raportat o cifră de afaceri de 18.390 lei și un profit net de 1.925 lei, cu 0 angajați.
- Cine este administratorul SERE BECLEAN SRL?
- Administratorul firmei SERE BECLEAN SRL, conform Registrului Comerțului, este Cu••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta SERE BECLEAN SRL?
- Leadero are pentru SERE BECLEAN SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul SERE BECLEAN SRL?
- Sediul social al firmei SERE BECLEAN SRL este la adresa: BECLEAN, Beclean, jud. Brașov, cod poștal 507010.
- SERE BECLEAN SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (30 iunie 2026), SERE BECLEAN SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Brașov
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 5530 din Brașov, după cifra de afaceri.
- CONCEPT DELUX 2021 S.R.L. · Sat Cheia, Comuna Moieciu
- N-D R-M INTERNATIONAL TOUR S.R.L. · BRAN
- HAVEN CAMPING RESORT S.R.L. · Sat Sohodol, Comuna Bran
- KAMA RETREAT S.R.L. · Sat Cărpinis, Comuna Tărlungeni
- BRANHOF S.R.L. · Sat Bran, Comuna Bran
- DAISOARA TINY RETREAT S.R.L. · Loc. Rupea, Oraș Rupea
- SOFO SYSTEM S.R.L. · Sat Drăguș, Comuna Drăguș
- SYMAR CAMP S.R.L. · Sat Mândra, Comuna Mândra