STADOR SRL
CUI 3467222 · J1993000450151 · Târgoviște, Dâmbovița
STADOR SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Târgoviște, județul Dâmbovița, înființată la 26 februarie 1993 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J1993000450151. Activitatea principală, conform codului CAEN 4771, este „Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 187.708 lei, o pierdere netă de 10.514 lei, 1 angajat.
Date de identificare STADOR SRL
- CUI / Cod fiscal
- 3467222
- Nr. Registrul Comerțului
- J1993000450151
- EUID
- ROONRC.J1993000450151
- Data înființării
- 26 februarie 1993 (33 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 1
- Verificat la ANAF
- 10 iulie 2026
Sediul social STADOR SRL
- Adresă
- P-ța TRICOLORULUI, Târgoviște, jud. Dâmbovița
- Localitate
- Târgoviște
- Județ
- Dâmbovița
Domeniul de activitate STADOR SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4771 – Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4771,4782,4791,4799
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 4772 – Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
Date de bilanț STADOR SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 187.708 lei | −10.514 lei | 106.540 lei | -65.159 lei | 1 |
| 2024 | 234.344 lei | −25.451 lei | 122.141 lei | -54.645 lei | 2 |
| 2023 | 305.359 lei | 466.464 lei | 154.582 lei | -29.194 lei | 2 |
| 2022 | 401.165 lei | 880 lei | 695.777 lei | -495.658 lei | 3 |
| 2021 | 333.298 lei | −20.262 lei | 679.225 lei | -496.538 lei | 2 |
- ▲ Capitaluri proprii negative în 2025: -65.159 lei.
- ▲ Datoriile reprezintă 257% din activele totale în 2025.
- ▲ Pierdere netă în 2025: 10.514 lei.
- • Cifra de afaceri a scăzut cu 20% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere STADOR SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- St••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru STADOR SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre STADOR SRL
- Ce cod CAEN are STADOR SRL?
- Codul CAEN principal al firmei STADOR SRL este 4771 – Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4771,4782,4791,4799 în CAEN Rev. 2.
- Este STADOR SRL plătitoare de TVA?
- Nu. STADOR SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 3467222, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată STADOR SRL?
- STADOR SRL a fost înființată pe 26 februarie 1993 și are o vechime de 33 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut STADOR SRL în 2025?
- În 2025, STADOR SRL a raportat o cifră de afaceri de 187.708 lei și o pierdere netă de 10.514 lei, cu 1 angajat.
- Cine este administratorul STADOR SRL?
- Administratorul firmei STADOR SRL, conform Registrului Comerțului, este St••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta STADOR SRL?
- Leadero are pentru STADOR SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul STADOR SRL?
- Sediul social al firmei STADOR SRL este la adresa: P-ța TRICOLORULUI, Târgoviște, jud. Dâmbovița.
- STADOR SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (10 iulie 2026), STADOR SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Dâmbovița
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4771 din Dâmbovița, după cifra de afaceri.
- AMICIISHOP S.R.L. · Târgoviște
- ACE PROTECTION ATELIER S.R.L. · Municipiul Târgoviște
- ALILUX S.R.L. · TÎRGOVIȘTE
- AMIGAS-SEBYTO S.R.L. · Toculești
- JACOB JINGCHENG S.R.L. · Târgoviște
- GAIDAR GULF SRL · TIRGOVISTE
- GEANY ŞI DARIUS STYLE S.R.L. · Târgoviște
- CACTUS COM SRL · Tirgoviste