DIGITAL NINJA S.R.L.
CUI RO34725585 · J2015001463130 · Constanța, Constanța
DIGITAL NINJA S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Constanța, județul Constanța, înființată la 1 iulie 2015 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2015001463130. Activitatea principală, conform codului CAEN 6310, este „Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO34725585). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 1.074.067 lei, o pierdere netă de 359.580 lei, 6 angajați.
Date de identificare DIGITAL NINJA S.R.L.
- CUI / Cod fiscal
- RO34725585
- Nr. Registrul Comerțului
- J2015001463130
- EUID
- ROONRC.J2015001463130
- Data înființării
- 1 iulie 2015 (11 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 6
- Verificat la ANAF
- 28 august 2026
Sediul social DIGITAL NINJA S.R.L.
- Adresă
- Str ADAMCLISI 3-3A, Constanța, CONSTANȚA, Constanța, jud. Constanța
- Localitate
- Constanța
- Județ
- Constanța
Domeniul de activitate DIGITAL NINJA S.R.L.
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 6310 – Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 5210,6311
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 11
- 4651
- 4652
- 4791 – Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 4799
- 6201
- 6202
- 6203
- 6209
- 6311
- 6312
- 6399
Date de bilanț DIGITAL NINJA S.R.L.
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.074.067 lei | −359.580 lei | 432.365 lei | -198.929 lei | 6 |
| 2024 | 773.451 lei | −426.095 lei | 417.158 lei | 842.570 lei | 5 |
| 2023 | 1.487.855 lei | 618.007 lei | 197.329 lei | 1.643.664 lei | 8 |
| 2022 | 1.350.053 lei | 620.200 lei | 387.035 lei | 1.213.158 lei | 10 |
| 2021 | 1.106.376 lei | 324.278 lei | 382.537 lei | 592.958 lei | 8 |
- ▲ Capitaluri proprii negative în 2025: -198.929 lei.
- ▲ Datoriile reprezintă 185% din activele totale în 2025.
- ▲ Pierdere netă în 2025: 359.580 lei.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 39% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere DIGITAL NINJA S.R.L.
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Co••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru DIGITAL NINJA S.R.L.
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre DIGITAL NINJA S.R.L.
- Ce cod CAEN are DIGITAL NINJA S.R.L.?
- Codul CAEN principal al firmei DIGITAL NINJA S.R.L. este 6310 – Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev. 3), echivalent cu 5210,6311 în CAEN Rev. 2.
- Este DIGITAL NINJA S.R.L. plătitoare de TVA?
- Da. DIGITAL NINJA S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO34725585.
- Când a fost înființată DIGITAL NINJA S.R.L.?
- DIGITAL NINJA S.R.L. a fost înființată pe 1 iulie 2015 și are o vechime de 11 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut DIGITAL NINJA S.R.L. în 2025?
- În 2025, DIGITAL NINJA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.074.067 lei și o pierdere netă de 359.580 lei, cu 6 angajați.
- Cine este administratorul DIGITAL NINJA S.R.L.?
- Administratorul firmei DIGITAL NINJA S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Co••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta DIGITAL NINJA S.R.L.?
- Leadero are pentru DIGITAL NINJA S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul DIGITAL NINJA S.R.L.?
- Sediul social al firmei DIGITAL NINJA S.R.L. este la adresa: Str ADAMCLISI 3-3A, Constanța, CONSTANȚA, Constanța, jud. Constanța.
- DIGITAL NINJA S.R.L. mai este activă?
- Da. La ultima verificare (28 august 2026), DIGITAL NINJA S.R.L. figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Constanța
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 6310 din Constanța, după cifra de afaceri.
- FOR FUTURE SRL · Constanța
- VIRTONO NETWORKS SRL · Constanța
- ATLAS MARKETING S.R.L. · Municipiul Constanța
- AIRSOFTMEGASTORE SRL · Constanța
- P&R CONT SOLUTIONS SRL · Constanța
- STS INTERNATIONAL SRL · CONSTANTA
- NARATIX S.R.L. · Sat Lazu, Comuna Agigea
- ARHISERV JUNIOR SRL · Constanța