MOXLINE SOLUTIONS S.R.L.

CUI RO35309565 · J26/1217/2015 · Tîrgu Mureș, Mureș

În funcțiune

MOXLINE SOLUTIONS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Tîrgu Mureș, județul Mureș, înființată la 9 decembrie 2015 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J26/1217/2015. Activitatea principală, conform codului CAEN 6311, este „Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO35309565). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 330.398 lei, un profit net de 163.335 lei, 2 angajați.

Date de identificare MOXLINE SOLUTIONS S.R.L.

CUI / Cod fiscal
RO35309565
Nr. Registrul Comerțului
J26/1217/2015
EUID
ROONRC.J26/1217/2015
Data înființării
9 decembrie 2015 (10 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
2
Verificat la ANAF
26 august 2026

Sediul social MOXLINE SOLUTIONS S.R.L.

Adresă
Municipiul Târgu Mureș, CĂLĂRAȘILOR 18, Tîrgu Mureș, jud. Mureș, cod poștal 540044
Localitate
Tîrgu Mureș
Județ
Mureș

Domeniul de activitate MOXLINE SOLUTIONS S.R.L.

Cod CAEN principal (Rev. 3)
6311 – Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Echivalent CAEN Rev. 2
-
Coduri CAEN secundare autorizate
12
  • 4222 – Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4321 – Lucrări de instalații electrice
  • 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4791 – Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 5821 – Activități de editare a jocurilor de calculator
  • 5829 – Activități de editare a altor produse software
  • 6201
  • 6202
  • 6203
  • 6209
  • 6312
  • 7410

Date de bilanț MOXLINE SOLUTIONS S.R.L.

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2025330.398 lei163.335 lei50.796 lei163.535 lei2
2024237.712 lei101.335 lei25.262 lei287.343 lei2
2023318.355 lei229.900 lei24.385 lei435.444 lei1
2022176.817 lei85.279 lei23.276 lei163.178 lei1
2021206.370 lei122.454 lei32.782 lei170.805 lei1
  • Datoriile reprezintă 24% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 39% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere MOXLINE SOLUTIONS S.R.L.

Administrator
Ja••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru MOXLINE SOLUTIONS S.R.L.

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre MOXLINE SOLUTIONS S.R.L.

Ce cod CAEN are MOXLINE SOLUTIONS S.R.L.?
Codul CAEN principal al firmei MOXLINE SOLUTIONS S.R.L. este 6311 – Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev. 3).
Este MOXLINE SOLUTIONS S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. MOXLINE SOLUTIONS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO35309565.
Când a fost înființată MOXLINE SOLUTIONS S.R.L.?
MOXLINE SOLUTIONS S.R.L. a fost înființată pe 9 decembrie 2015 și are o vechime de 10 ani.
Ce cifră de afaceri a avut MOXLINE SOLUTIONS S.R.L. în 2025?
În 2025, MOXLINE SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 330.398 lei și un profit net de 163.335 lei, cu 2 angajați.
Cine este administratorul MOXLINE SOLUTIONS S.R.L.?
Administratorul firmei MOXLINE SOLUTIONS S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Ja••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Unde are sediul MOXLINE SOLUTIONS S.R.L.?
Sediul social al firmei MOXLINE SOLUTIONS S.R.L. este la adresa: Municipiul Târgu Mureș, CĂLĂRAȘILOR 18, Tîrgu Mureș, jud. Mureș, cod poștal 540044.
MOXLINE SOLUTIONS S.R.L. mai este activă?
Da. La ultima verificare (26 august 2026), MOXLINE SOLUTIONS S.R.L. figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Mureș

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 6311 din Mureș, după cifra de afaceri.