SORIN LEFRUCT SRL

CUI RO35411335 · J51/19/2016 · Călărași, Călărași

În funcțiune

SORIN LEFRUCT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Călărași, județul Călărași, înființată la 14 ianuarie 2016 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J51/19/2016. Activitatea principală, conform codului CAEN 4721, este „Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO35411335). Conform bilanțului pe 2024, a raportat o cifră de afaceri de 446.228 lei, un profit net de 20.496 lei, 1 angajat.

Date de identificare SORIN LEFRUCT SRL

CUI / Cod fiscal
RO35411335
Nr. Registrul Comerțului
J51/19/2016
EUID
ROONRC.J51/19/2016
Data înființării
14 ianuarie 2016 (10 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
1
Verificat la ANAF
26 august 2026

Sediul social SORIN LEFRUCT SRL

Adresă
Str. GRĂDIȘTEA 43, Călărași, CĂLĂRAȘI, Călărași, jud. Călărași, cod poștal 910163
Localitate
Călărași
Județ
Călărași

Domeniul de activitate SORIN LEFRUCT SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4721 – Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
Echivalent CAEN Rev. 2
4721,4781,4791,4799
Coduri CAEN secundare autorizate
5
  • 4711 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4719
  • 4729
  • 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
  • 5224 – Manipulări

Date de bilanț SORIN LEFRUCT SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2024446.228 lei20.496 lei13.151 lei19.524 lei1
2023270.390 lei3.942 lei127.798 lei-973 lei1
2021255.910 lei29.620 lei32.971 lei-10.912 lei4
  • Datoriile reprezintă 40% din activele totale în 2024.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 65% față de 2023.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere SORIN LEFRUCT SRL

Administrator
Da••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru SORIN LEFRUCT SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre SORIN LEFRUCT SRL

Ce cod CAEN are SORIN LEFRUCT SRL?
Codul CAEN principal al firmei SORIN LEFRUCT SRL este 4721 – Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4721,4781,4791,4799 în CAEN Rev. 2.
Este SORIN LEFRUCT SRL plătitoare de TVA?
Da. SORIN LEFRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO35411335.
Când a fost înființată SORIN LEFRUCT SRL?
SORIN LEFRUCT SRL a fost înființată pe 14 ianuarie 2016 și are o vechime de 10 ani.
Ce cifră de afaceri a avut SORIN LEFRUCT SRL în 2024?
În 2024, SORIN LEFRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 446.228 lei și un profit net de 20.496 lei, cu 1 angajat.
Cine este administratorul SORIN LEFRUCT SRL?
Administratorul firmei SORIN LEFRUCT SRL, conform Registrului Comerțului, este Da••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Unde are sediul SORIN LEFRUCT SRL?
Sediul social al firmei SORIN LEFRUCT SRL este la adresa: Str. GRĂDIȘTEA 43, Călărași, CĂLĂRAȘI, Călărași, jud. Călărași, cod poștal 910163.
SORIN LEFRUCT SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (26 august 2026), SORIN LEFRUCT SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Călărași

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4721 din Călărași, după cifra de afaceri.