MODECO MONTAJ SERV SRL

CUI RO35893528 · J22/836/2016 · Iași, Iași

În funcțiune

MODECO MONTAJ SERV SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Iași, județul Iași, înființată la 31 martie 2016 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J22/836/2016. Activitatea principală, conform codului CAEN 0125, este „Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO35893528). Conform bilanțului pe 2024, a raportat o cifră de afaceri de 457.390 lei, un profit net de 36.975 lei, 6 angajați.

Date de identificare MODECO MONTAJ SERV SRL

CUI / Cod fiscal
RO35893528
Nr. Registrul Comerțului
J22/836/2016
EUID
ROONRC.J22/836/2016
Data înființării
31 martie 2016 (10 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
6
Verificat la ANAF
29 august 2026

Sediul social MODECO MONTAJ SERV SRL

Adresă
Șos. NAȚIONALĂ, Complex Comercial "Podul de Piatră", Tr. 1, parter, birou C4, Iași, IAȘI, Iași, jud. Iași
Localitate
Iași
Județ
Iași

Domeniul de activitate MODECO MONTAJ SERV SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
0125 – Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor
Echivalent CAEN Rev. 2
0125
Coduri CAEN secundare autorizate
12
  • 0113 – Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor
  • 0161 – Activități auxiliare pentru producția vegetală
  • 1039 – Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
  • 1391 – Fabricarea de metraje prin tricotare sau croșetare 4 4
  • 1392 – Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)
  • 1393 – Fabricarea de covoare și mochete
  • 1394 – Fabricarea de odgoane, frânghii, sfori și plase
  • 1395 – Fabricarea de textile nețesute și articole din acestea, cu excepția confecțiilor de îmbrăcăminte
  • 1396 – Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile
  • 1399 – Fabricarea altor articole textile n.c.a.
  • 1412
  • 1413

Date de bilanț MODECO MONTAJ SERV SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2024457.390 lei36.975 lei715.086 lei664.939 lei6
2023473.758 lei117.856 lei418.780 lei627.964 lei6
2022223.689 lei117.394 lei204.021 lei510.109 lei3
202089.580 lei27.268 lei93.641 lei371.120 lei1
  • Datoriile reprezintă 57% din activele totale în 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere MODECO MONTAJ SERV SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Sc••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru MODECO MONTAJ SERV SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre MODECO MONTAJ SERV SRL

Ce cod CAEN are MODECO MONTAJ SERV SRL?
Codul CAEN principal al firmei MODECO MONTAJ SERV SRL este 0125 – Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor (CAEN Rev. 3), echivalent cu 0125 în CAEN Rev. 2.
Este MODECO MONTAJ SERV SRL plătitoare de TVA?
Da. MODECO MONTAJ SERV SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO35893528.
Când a fost înființată MODECO MONTAJ SERV SRL?
MODECO MONTAJ SERV SRL a fost înființată pe 31 martie 2016 și are o vechime de 10 ani.
Ce cifră de afaceri a avut MODECO MONTAJ SERV SRL în 2024?
În 2024, MODECO MONTAJ SERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 457.390 lei și un profit net de 36.975 lei, cu 6 angajați.
Cine este administratorul MODECO MONTAJ SERV SRL?
Administratorul firmei MODECO MONTAJ SERV SRL, conform Registrului Comerțului, este Sc••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta MODECO MONTAJ SERV SRL?
Leadero are pentru MODECO MONTAJ SERV SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul MODECO MONTAJ SERV SRL?
Sediul social al firmei MODECO MONTAJ SERV SRL este la adresa: Șos. NAȚIONALĂ, Complex Comercial "Podul de Piatră", Tr. 1, parter, birou C4, Iași, IAȘI, Iași, jud. Iași.
MODECO MONTAJ SERV SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (29 august 2026), MODECO MONTAJ SERV SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Iași

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 0125 din Iași, după cifra de afaceri.