STRAL BIG SERVICES SRL
CUI RO35896605 · J2019004177230 · Oraș Popești Leordeni, Ilfov
STRAL BIG SERVICES SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Oraș Popești Leordeni, județul Ilfov, înființată la 31 martie 2016 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2019004177230. Activitatea principală, conform codului CAEN 8122, este „Activități specializate de curățenie". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO35896605). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 9.101.125 lei, un profit net de 218.714 lei, 63 angajați.
Date de identificare STRAL BIG SERVICES SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO35896605
- Nr. Registrul Comerțului
- J2019004177230
- EUID
- ROONRC.J2019004177230
- Data înființării
- 31 martie 2016 (10 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 63
- Verificat la ANAF
- 10 aprilie 2026
Sediul social STRAL BIG SERVICES SRL
- Adresă
- ORȘ. POPEȘTI-LEORDENI, ȘOS. OLTENIȚEI, NR.11A, CAMERA 2, BL.G1, ET.7, AP.43, Oraș Popești Leordeni, jud. Ilfov, cod poștal 77160
- Localitate
- Oraș Popești Leordeni
- Județ
- Ilfov
Domeniul de activitate STRAL BIG SERVICES SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 8122 – Activități specializate de curățenie
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4339,4399,8122
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 8110 – Activități de servicii suport combinate
Date de bilanț STRAL BIG SERVICES SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9.101.125 lei | 218.714 lei | 3.359.613 lei | 306.488 lei | 63 |
| 2024 | 4.413.763 lei | 106.944 lei | 2.738.327 lei | 206.210 lei | 39 |
| 2023 | 3.989.183 lei | 349.408 lei | 1.425.177 lei | 467.428 lei | 32 |
| 2022 | 4.603.754 lei | 1.635.752 lei | 590.703 lei | 1.636.028 lei | 28 |
| 2021 | 1.805.268 lei | 145.712 lei | 556.457 lei | 165.691 lei | 20 |
- ▲ Datoriile reprezintă 97% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 106% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere STRAL BIG SERVICES SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Bl••• •••
- Administrator
- Bl••• ••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru STRAL BIG SERVICES SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre STRAL BIG SERVICES SRL
- Ce cod CAEN are STRAL BIG SERVICES SRL?
- Codul CAEN principal al firmei STRAL BIG SERVICES SRL este 8122 – Activități specializate de curățenie (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4339,4399,8122 în CAEN Rev. 2.
- Este STRAL BIG SERVICES SRL plătitoare de TVA?
- Da. STRAL BIG SERVICES SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO35896605.
- Când a fost înființată STRAL BIG SERVICES SRL?
- STRAL BIG SERVICES SRL a fost înființată pe 31 martie 2016 și are o vechime de 10 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut STRAL BIG SERVICES SRL în 2025?
- În 2025, STRAL BIG SERVICES SRL a raportat o cifră de afaceri de 9.101.125 lei și un profit net de 218.714 lei, cu 63 angajați.
- Cine este administratorul STRAL BIG SERVICES SRL?
- Administratorul firmei STRAL BIG SERVICES SRL, conform Registrului Comerțului, este Bl••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta STRAL BIG SERVICES SRL?
- Leadero are pentru STRAL BIG SERVICES SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul STRAL BIG SERVICES SRL?
- Sediul social al firmei STRAL BIG SERVICES SRL este la adresa: ORȘ. POPEȘTI-LEORDENI, ȘOS. OLTENIȚEI, NR.11A, CAMERA 2, BL.G1, ET.7, AP.43, Oraș Popești Leordeni, jud. Ilfov, cod poștal 77160.
- STRAL BIG SERVICES SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (10 aprilie 2026), STRAL BIG SERVICES SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Ilfov
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 8122 din Ilfov, după cifra de afaceri.
- D.G.S. CLEAN PREST SRL · Berceni
- GLOBAL CLEANING SERVICES SRL · Oraș Popești Leordeni
- TOP A-Z CONCEPT S.R.L. · Sat Fundeni, Comuna Dobroești
- VET GENERAL CONSULTING S.R.L. · Berceni
- MAGNUS CLEANING MANAGEMENT SRL · Oraș Popești Leordeni
- UNIVLAD PREST S.R.L. · Ilfov
- APICULTORI UNITI S.R.L. · Oraș Bragadiru
- EXCLUSIVE HOUSE EVENTS S.R.L. · Dudu