MIGNET SRL

CUI RO36040375 · J01/440/2016 · Alba Iulia, Alba

În funcțiune

MIGNET SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Alba Iulia, județul Alba, înființată la 5 mai 2016 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J01/440/2016. Activitatea principală, conform codului CAEN 6220, este „Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO36040375). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 785.508 lei, un profit net de 126.171 lei, 3 angajați.

Date de identificare MIGNET SRL

CUI / Cod fiscal
RO36040375
Nr. Registrul Comerțului
J01/440/2016
EUID
ROONRC.J01/440/2016
Data înființării
5 mai 2016 (10 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
3
Verificat la ANAF
28 aprilie 2026

Sediul social MIGNET SRL

Adresă
B-dul TRANSILVANIEI, Alba Iulia, jud. Alba
Localitate
Alba Iulia
Județ
Alba

Domeniul de activitate MIGNET SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
6220 – Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
Echivalent CAEN Rev. 2
6202
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 4772 – Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele

Date de bilanț MIGNET SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2025785.508 lei126.171 lei231.110 lei127.248 lei3
20241.049.884 lei94.641 lei120.715 lei264.733 lei5
20231.007.872 lei163.814 lei41.913 lei347.264 lei5
2022593.941 lei34.321 lei383.213 lei238.341 lei5
2021480.101 lei74.931 lei37.672 lei305.158 lei5
  • Datoriile reprezintă 64% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 25% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere MIGNET SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Io••• ••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru MIGNET SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre MIGNET SRL

Ce cod CAEN are MIGNET SRL?
Codul CAEN principal al firmei MIGNET SRL este 6220 – Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev. 3), echivalent cu 6202 în CAEN Rev. 2.
Este MIGNET SRL plătitoare de TVA?
Da. MIGNET SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO36040375.
Când a fost înființată MIGNET SRL?
MIGNET SRL a fost înființată pe 5 mai 2016 și are o vechime de 10 ani.
Ce cifră de afaceri a avut MIGNET SRL în 2025?
În 2025, MIGNET SRL a raportat o cifră de afaceri de 785.508 lei și un profit net de 126.171 lei, cu 3 angajați.
Cine este administratorul MIGNET SRL?
Administratorul firmei MIGNET SRL, conform Registrului Comerțului, este Io••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta MIGNET SRL?
Leadero are pentru MIGNET SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul MIGNET SRL?
Sediul social al firmei MIGNET SRL este la adresa: B-dul TRANSILVANIEI, Alba Iulia, jud. Alba.
MIGNET SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (28 aprilie 2026), MIGNET SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Alba

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 6220 din Alba, după cifra de afaceri.