DAMY DISTRIBUTION SRL
CUI RO36123489 · J4/713/2016 · Nicolae Bălcescu, Bacău
DAMY DISTRIBUTION SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Nicolae Bălcescu, județul Bacău, înființată la 25 mai 2016 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J4/713/2016. Activitatea principală, conform codului CAEN 4211, este „Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO36123489). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 352.784 lei, o pierdere netă de 303.590 lei, 3 angajați.
Date de identificare DAMY DISTRIBUTION SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO36123489
- Nr. Registrul Comerțului
- J4/713/2016
- EUID
- ROONRC.J4/713/2016
- Data înființării
- 25 mai 2016 (10 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 3
- Verificat la ANAF
- 25 iunie 2026
Sediul social DAMY DISTRIBUTION SRL
- Adresă
- Comuna Nicolae Bălcescu, Alexandru Ioan Cuza 44, Nicolae Bălcescu, jud. Bacău, cod poștal 607355
- Localitate
- Nicolae Bălcescu
- Județ
- Bacău
Domeniul de activitate DAMY DISTRIBUTION SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4211 – Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4211
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 4120
Date de bilanț DAMY DISTRIBUTION SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 352.784 lei | −303.590 lei | 623.849 lei | 840.672 lei | 3 |
| 2024 | 1.766.991 lei | 518.618 lei | 257.072 lei | 1.863.823 lei | 7 |
| 2023 | 1.624.198 lei | 679.525 lei | 236.851 lei | 1.649.795 lei | 6 |
| 2022 | 1.756.620 lei | 898.000 lei | 694.892 lei | 970.270 lei | 6 |
| 2021 | 1.414.594 lei | 767.657 lei | 272.897 lei | 1.240.691 lei | 6 |
- • Datoriile reprezintă 43% din activele totale în 2025.
- ▲ Pierdere netă în 2025: 303.590 lei.
- • Cifra de afaceri a scăzut cu 80% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere DAMY DISTRIBUTION SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Ta••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru DAMY DISTRIBUTION SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre DAMY DISTRIBUTION SRL
- Ce cod CAEN are DAMY DISTRIBUTION SRL?
- Codul CAEN principal al firmei DAMY DISTRIBUTION SRL este 4211 – Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4211 în CAEN Rev. 2.
- Este DAMY DISTRIBUTION SRL plătitoare de TVA?
- Da. DAMY DISTRIBUTION SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO36123489.
- Când a fost înființată DAMY DISTRIBUTION SRL?
- DAMY DISTRIBUTION SRL a fost înființată pe 25 mai 2016 și are o vechime de 10 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut DAMY DISTRIBUTION SRL în 2025?
- În 2025, DAMY DISTRIBUTION SRL a raportat o cifră de afaceri de 352.784 lei și o pierdere netă de 303.590 lei, cu 3 angajați.
- Cine este administratorul DAMY DISTRIBUTION SRL?
- Administratorul firmei DAMY DISTRIBUTION SRL, conform Registrului Comerțului, este Ta••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta DAMY DISTRIBUTION SRL?
- Leadero are pentru DAMY DISTRIBUTION SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul DAMY DISTRIBUTION SRL?
- Sediul social al firmei DAMY DISTRIBUTION SRL este la adresa: Comuna Nicolae Bălcescu, Alexandru Ioan Cuza 44, Nicolae Bălcescu, jud. Bacău, cod poștal 607355.
- DAMY DISTRIBUTION SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (25 iunie 2026), DAMY DISTRIBUTION SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Bacău
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4211 din Bacău, după cifra de afaceri.
- SPEDITION UMB SRL · Bacău
- SA & PE CONSTRUCT SRL · Bacău
- TEHNOSTRADE SRL · Municipiul Bacău
- MAVGO HOLDING S.R.L. · Buhoci
- STRĂZI CONCEPT SRL · Bacău
- SSR INVEST & LOGISTIC GRUP SRL · Podiș
- SERVRUT-CONSTRUCT SRL · Sat Răcăciuni, Comuna Răcăciuni
- BVA SERVICII SRL · Municipiul Bacău