SKB PROD SYSTEMS SRL
CUI RO36505896 · J23/3638/2016 · Rudeni, Ilfov
SKB PROD SYSTEMS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Rudeni, județul Ilfov, înființată la 8 septembrie 2016 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J23/3638/2016. Activitatea principală, conform codului CAEN 2822, este „Fabricarea echipamentelor de ridicat și manipulat". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO36505896). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 74.931.914 lei, un profit net de 6.295.984 lei, 0 angajați.
Date de identificare SKB PROD SYSTEMS SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO36505896
- Nr. Registrul Comerțului
- J23/3638/2016
- EUID
- ROONRC.J23/3638/2016
- Data înființării
- 8 septembrie 2016 (9 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 0
- Verificat la ANAF
- 8 aprilie 2026
Sediul social SKB PROD SYSTEMS SRL
- Adresă
- Oraș Chitila, RUDENI 114, Rudeni, jud. Ilfov, cod poștal 77046
- Localitate
- Rudeni
- Județ
- Ilfov
Domeniul de activitate SKB PROD SYSTEMS SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 2822 – Fabricarea echipamentelor de ridicat și manipulat
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 2822
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 2790 – Fabricarea altor echipamente electrice
Date de bilanț SKB PROD SYSTEMS SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 74.931.914 lei | 6.295.984 lei | 70.290.241 lei | 9.109.692 lei | 0 |
| 2024 | 35.928.679 lei | 120.937 lei | 104.509.296 lei | 2.813.708 lei | 238 |
| 2023 | 39.951.282 lei | 2.356.548 lei | 56.608.066 lei | 2.692.771 lei | 200 |
| 2022 | 11.678.395 lei | 1.639.882 lei | 25.940.133 lei | 336.223 lei | 61 |
| 2021 | 14.472.386 lei | 190.945 lei | 10.181.504 lei | -1.127.399 lei | 26 |
- ▲ Datoriile reprezintă 84% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 109% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere SKB PROD SYSTEMS SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Sc••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru SKB PROD SYSTEMS SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre SKB PROD SYSTEMS SRL
- Ce cod CAEN are SKB PROD SYSTEMS SRL?
- Codul CAEN principal al firmei SKB PROD SYSTEMS SRL este 2822 – Fabricarea echipamentelor de ridicat și manipulat (CAEN Rev. 3), echivalent cu 2822 în CAEN Rev. 2.
- Este SKB PROD SYSTEMS SRL plătitoare de TVA?
- Da. SKB PROD SYSTEMS SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO36505896.
- Când a fost înființată SKB PROD SYSTEMS SRL?
- SKB PROD SYSTEMS SRL a fost înființată pe 8 septembrie 2016 și are o vechime de 9 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut SKB PROD SYSTEMS SRL în 2025?
- În 2025, SKB PROD SYSTEMS SRL a raportat o cifră de afaceri de 74.931.914 lei și un profit net de 6.295.984 lei, cu 0 angajați.
- Cine este administratorul SKB PROD SYSTEMS SRL?
- Administratorul firmei SKB PROD SYSTEMS SRL, conform Registrului Comerțului, este Sc••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta SKB PROD SYSTEMS SRL?
- Leadero are pentru SKB PROD SYSTEMS SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul SKB PROD SYSTEMS SRL?
- Sediul social al firmei SKB PROD SYSTEMS SRL este la adresa: Oraș Chitila, RUDENI 114, Rudeni, jud. Ilfov, cod poștal 77046.
- SKB PROD SYSTEMS SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (8 aprilie 2026), SKB PROD SYSTEMS SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Ilfov
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 2822 din Ilfov, după cifra de afaceri.
- CIVECO LOGISTIC SOLUTIONS ROMANIA S.R.L. · Oraș Voluntari
- PROMAC S.A. · JILAVA
- LIFT STAGE S.R.L. · Oraș Popești Leordeni
- ELMAS SRL - SEDIU SECUNDAR · Sat Cernica Com. Cernica
- EXTREMIS COMPANY SRL · CHITILA
- ELMAS SRL - SEDIU SECUNDAR · Sat Cernica Com. Cernica