ANDREEA-DESIGN-TEX SRL

CUI RO36534026 · J2016002058222 · Iași, Iași

În funcțiune

ANDREEA-DESIGN-TEX SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Iași, județul Iași, înființată la 16 septembrie 2016 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2016002058222. Activitatea principală, conform codului CAEN 1421, este „Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO36534026). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 1.028.191 lei, un profit net de 170.991 lei, 9 angajați.

Date de identificare ANDREEA-DESIGN-TEX SRL

CUI / Cod fiscal
RO36534026
Nr. Registrul Comerțului
J2016002058222
EUID
ROONRC.J2016002058222
Data înființării
16 septembrie 2016 (9 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
9
Verificat la ANAF
16 iulie 2026

Sediul social ANDREEA-DESIGN-TEX SRL

Adresă
Fdc OȚELĂRIEI 8, parter. camera 7, Iași, IAȘI, Iași, jud. Iași
Localitate
Iași
Județ
Iași

Domeniul de activitate ANDREEA-DESIGN-TEX SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
1421 – Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
Echivalent CAEN Rev. 2
1413,1419
Coduri CAEN secundare autorizate
12
  • 1412
  • 1413
  • 1414
  • 1419
  • 4616 – Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
  • 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4641 – Comerț cu ridicata al produselor textile
  • 4642 – Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
  • 4771 – Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
  • 4782 – Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
  • 4791 – Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 5210 – Depozitări

Date de bilanț ANDREEA-DESIGN-TEX SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20251.028.191 lei170.991 lei239.110 lei926.775 lei9
2024952.709 lei89.900 lei363.992 lei759.817 lei11
2023981.548 lei199.353 lei477.749 lei668.737 lei11
2022817.896 lei171.997 lei130.184 lei469.383 lei11
2021384.497 lei112.621 lei141.276 lei297.386 lei7
  • Datoriile reprezintă 21% din activele totale în 2025.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere ANDREEA-DESIGN-TEX SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Io••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru ANDREEA-DESIGN-TEX SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre ANDREEA-DESIGN-TEX SRL

Ce cod CAEN are ANDREEA-DESIGN-TEX SRL?
Codul CAEN principal al firmei ANDREEA-DESIGN-TEX SRL este 1421 – Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte (CAEN Rev. 3), echivalent cu 1413,1419 în CAEN Rev. 2.
Este ANDREEA-DESIGN-TEX SRL plătitoare de TVA?
Da. ANDREEA-DESIGN-TEX SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO36534026.
Când a fost înființată ANDREEA-DESIGN-TEX SRL?
ANDREEA-DESIGN-TEX SRL a fost înființată pe 16 septembrie 2016 și are o vechime de 9 ani.
Ce cifră de afaceri a avut ANDREEA-DESIGN-TEX SRL în 2025?
În 2025, ANDREEA-DESIGN-TEX SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.028.191 lei și un profit net de 170.991 lei, cu 9 angajați.
Cine este administratorul ANDREEA-DESIGN-TEX SRL?
Administratorul firmei ANDREEA-DESIGN-TEX SRL, conform Registrului Comerțului, este Io••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta ANDREEA-DESIGN-TEX SRL?
Leadero are pentru ANDREEA-DESIGN-TEX SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul ANDREEA-DESIGN-TEX SRL?
Sediul social al firmei ANDREEA-DESIGN-TEX SRL este la adresa: Fdc OȚELĂRIEI 8, parter. camera 7, Iași, IAȘI, Iași, jud. Iași.
ANDREEA-DESIGN-TEX SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (16 iulie 2026), ANDREEA-DESIGN-TEX SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Iași

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 1421 din Iași, după cifra de afaceri.