BET & TEO SRL

CUI 36630716 · J16/1900/2016 · Craiova, Dolj

În funcțiune

BET & TEO SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Craiova, județul Dolj, înființată la 13 octombrie 2016 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J16/1900/2016. Activitatea principală, conform codului CAEN 4332, este „Lucrări de tâmplărie și dulgherie". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 63.146 lei, o pierdere netă de 117.247 lei, 6 angajați.

Date de identificare BET & TEO SRL

CUI / Cod fiscal
36630716
Nr. Registrul Comerțului
J16/1900/2016
EUID
ROONRC.J16/1900/2016
Data înființării
13 octombrie 2016 (9 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Neplătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
6
Verificat la ANAF
26 august 2026

Sediul social BET & TEO SRL

Adresă
B-dul NICOLAE ROMANESCU 194B, Craiova, DOLJ, Craiova, jud. Dolj
Localitate
Craiova
Județ
Dolj

Domeniul de activitate BET & TEO SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Echivalent CAEN Rev. 2
4332
Coduri CAEN secundare autorizate
3
  • 2223 – Fabricarea de uși și ferestre din material plastic
  • 2312 – Prelucrarea și fasonarea sticlei plate
  • 2512 – Fabricarea de uși și ferestre din metal 8 8

Date de bilanț BET & TEO SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
202563.146 lei−117.247 lei198.632 lei-164.214 lei6
202418.400 lei−77.947 lei114.266 lei-46.967 lei3
202370.400 lei−97.671 lei43.639 lei28.730 lei-
202252.037 lei−33.734 lei43.162 lei126.401 lei5
2021204.811 lei49.921 lei48.836 lei160.135 lei2
  • Capitaluri proprii negative în 2025: -164.214 lei.
  • Datoriile reprezintă 577% din activele totale în 2025.
  • Pierdere netă în 2025: 117.247 lei.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 243% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere BET & TEO SRL

Administrator
Bă••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru BET & TEO SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre BET & TEO SRL

Ce cod CAEN are BET & TEO SRL?
Codul CAEN principal al firmei BET & TEO SRL este 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4332 în CAEN Rev. 2.
Este BET & TEO SRL plătitoare de TVA?
Nu. BET & TEO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 36630716, fără prefixul RO).
Când a fost înființată BET & TEO SRL?
BET & TEO SRL a fost înființată pe 13 octombrie 2016 și are o vechime de 9 ani.
Ce cifră de afaceri a avut BET & TEO SRL în 2025?
În 2025, BET & TEO SRL a raportat o cifră de afaceri de 63.146 lei și o pierdere netă de 117.247 lei, cu 6 angajați.
Cine este administratorul BET & TEO SRL?
Administratorul firmei BET & TEO SRL, conform Registrului Comerțului, este Bă••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Unde are sediul BET & TEO SRL?
Sediul social al firmei BET & TEO SRL este la adresa: B-dul NICOLAE ROMANESCU 194B, Craiova, DOLJ, Craiova, jud. Dolj.
BET & TEO SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (26 august 2026), BET & TEO SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Dolj

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4332 din Dolj, după cifra de afaceri.