TIME BM CONTAB SRL

CUI RO36995305 · J3/143/2017 · Bucșenești, Argeș

În funcțiune

TIME BM CONTAB SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Bucșenești, județul Argeș, înființată la 7 februarie 2017 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J3/143/2017. Activitatea principală, conform codului CAEN 6920, este „Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO36995305). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 672.388 lei, un profit net de 253.580 lei, 1 angajat.

Date de identificare TIME BM CONTAB SRL

CUI / Cod fiscal
RO36995305
Nr. Registrul Comerțului
J3/143/2017
EUID
ROONRC.J3/143/2017
Data înființării
7 februarie 2017 (9 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
1
Verificat la ANAF
8 aprilie 2026

Sediul social TIME BM CONTAB SRL

Adresă
Comuna Corbeni, 73A, Bucșenești, jud. Argeș, cod poștal 117277
Localitate
Bucșenești
Județ
Argeș

Domeniul de activitate TIME BM CONTAB SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
6920 – Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Echivalent CAEN Rev. 2
6920
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 4617 – Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun

Date de bilanț TIME BM CONTAB SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2025672.388 lei253.580 lei281.650 lei720.346 lei1
2024603.507 lei152.388 lei88.646 lei627.493 lei1
2023566.789 lei84.512 lei99.725 lei475.105 lei1
2022458.721 lei89.822 lei85.590 lei390.593 lei1
2021269.468 lei51.225 lei119.198 lei363.929 lei1
  • Datoriile reprezintă 29% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 11% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere TIME BM CONTAB SRL

Administrator
Fr••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru TIME BM CONTAB SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre TIME BM CONTAB SRL

Ce cod CAEN are TIME BM CONTAB SRL?
Codul CAEN principal al firmei TIME BM CONTAB SRL este 6920 – Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN Rev. 3), echivalent cu 6920 în CAEN Rev. 2.
Este TIME BM CONTAB SRL plătitoare de TVA?
Da. TIME BM CONTAB SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO36995305.
Când a fost înființată TIME BM CONTAB SRL?
TIME BM CONTAB SRL a fost înființată pe 7 februarie 2017 și are o vechime de 9 ani.
Ce cifră de afaceri a avut TIME BM CONTAB SRL în 2025?
În 2025, TIME BM CONTAB SRL a raportat o cifră de afaceri de 672.388 lei și un profit net de 253.580 lei, cu 1 angajat.
Cine este administratorul TIME BM CONTAB SRL?
Administratorul firmei TIME BM CONTAB SRL, conform Registrului Comerțului, este Fr••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Unde are sediul TIME BM CONTAB SRL?
Sediul social al firmei TIME BM CONTAB SRL este la adresa: Comuna Corbeni, 73A, Bucșenești, jud. Argeș, cod poștal 117277.
TIME BM CONTAB SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (8 aprilie 2026), TIME BM CONTAB SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Argeș

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 6920 din Argeș, după cifra de afaceri.