NIKOLAS FRUCTA VALERIUS SRL

CUI 37020376 · J2017000165174 · Galați, Galați

În funcțiune

NIKOLAS FRUCTA VALERIUS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Galați, județul Galați, înființată la 10 februarie 2017 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2017000165174. Activitatea principală, conform codului CAEN 4721, este „Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 62.182 lei, un profit net de 5.045 lei, 1 angajat.

Date de identificare NIKOLAS FRUCTA VALERIUS SRL

CUI / Cod fiscal
37020376
Nr. Registrul Comerțului
J2017000165174
EUID
ROONRC.J2017000165174
Data înființării
10 februarie 2017 (9 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Neplătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
1
Verificat la ANAF
12 iulie 2026

Sediul social NIKOLAS FRUCTA VALERIUS SRL

Adresă
Str. IONEL FERNIC, Galați, jud. Galați
Localitate
Galați
Județ
Galați

Domeniul de activitate NIKOLAS FRUCTA VALERIUS SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4721 – Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
Echivalent CAEN Rev. 2
4721,4781,4791,4799
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 4781 – Comerț cu amănuntul al autovehiculelor

Date de bilanț NIKOLAS FRUCTA VALERIUS SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
202562.182 lei5.045 lei25.099 lei-25.099 lei1
20248.726 lei−217 lei41.710 lei-30.144 lei0
20230 lei0 lei29.927 lei-29.927 lei0
2022108.354 lei−11.813 lei29.927 lei-29.927 lei2
2021183.680 lei−33.684 lei31.038 lei-18.114 lei3
  • Capitaluri proprii negative în 2025: -25.099 lei.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 613% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere NIKOLAS FRUCTA VALERIUS SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Lă••• •••
Administrator
Ba••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru NIKOLAS FRUCTA VALERIUS SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre NIKOLAS FRUCTA VALERIUS SRL

Ce cod CAEN are NIKOLAS FRUCTA VALERIUS SRL?
Codul CAEN principal al firmei NIKOLAS FRUCTA VALERIUS SRL este 4721 – Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4721,4781,4791,4799 în CAEN Rev. 2.
Este NIKOLAS FRUCTA VALERIUS SRL plătitoare de TVA?
Nu. NIKOLAS FRUCTA VALERIUS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 37020376, fără prefixul RO).
Când a fost înființată NIKOLAS FRUCTA VALERIUS SRL?
NIKOLAS FRUCTA VALERIUS SRL a fost înființată pe 10 februarie 2017 și are o vechime de 9 ani.
Ce cifră de afaceri a avut NIKOLAS FRUCTA VALERIUS SRL în 2025?
În 2025, NIKOLAS FRUCTA VALERIUS SRL a raportat o cifră de afaceri de 62.182 lei și un profit net de 5.045 lei, cu 1 angajat.
Cine este administratorul NIKOLAS FRUCTA VALERIUS SRL?
Administratorul firmei NIKOLAS FRUCTA VALERIUS SRL, conform Registrului Comerțului, este Lă••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta NIKOLAS FRUCTA VALERIUS SRL?
Leadero are pentru NIKOLAS FRUCTA VALERIUS SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul NIKOLAS FRUCTA VALERIUS SRL?
Sediul social al firmei NIKOLAS FRUCTA VALERIUS SRL este la adresa: Str. IONEL FERNIC, Galați, jud. Galați.
NIKOLAS FRUCTA VALERIUS SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (12 iulie 2026), NIKOLAS FRUCTA VALERIUS SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Galați

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4721 din Galați, după cifra de afaceri.