AMTIS ELECTRAS S.R.L.
CUI 37336213 · J31/192/2017 · Sărmășag, Sălaj
AMTIS ELECTRAS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Sărmășag, județul Sălaj, înființată la 5 aprilie 2017 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J31/192/2017. Activitatea principală, conform codului CAEN 9319, este „Alte activități sportive n.c.a". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 15.391 lei, o pierdere netă de 69.136 lei, 1 angajat.
Date de identificare AMTIS ELECTRAS S.R.L.
- CUI / Cod fiscal
- 37336213
- Nr. Registrul Comerțului
- J31/192/2017
- EUID
- ROONRC.J31/192/2017
- Data înființării
- 5 aprilie 2017 (9 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 1
- Verificat la ANAF
- 26 august 2026
Sediul social AMTIS ELECTRAS S.R.L.
- Adresă
- Comuna Sărmășag, RĂSĂRITULUI 4, Sărmășag, jud. Sălaj
- Localitate
- Sărmășag
- Județ
- Sălaj
Domeniul de activitate AMTIS ELECTRAS S.R.L.
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 9319 – Alte activități sportive n.c.a
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 9319,9329
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 12
- 0312 – Pescuitul în ape dulci
- 0322 – Acvacultura în ape dulci
- 1020 – Prelucrarea și conservarea peștelui, crustaceelor și moluștelor
- 3314 – Repararea și întreținerea echipamentelor electrice
- 4321 – Lucrări de instalații electrice
- 4618 – Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
- 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4652
- 4799
- 5530 – Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
- 5590 – Alte servicii de cazare
- 5610
Date de bilanț AMTIS ELECTRAS S.R.L.
| An | Venituri totale | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15.391 lei | −69.136 lei | 376.797 lei | 58.530 lei | 1 |
| 2024 | 3.847 lei | −93.208 lei | 282.614 lei | 124.750 lei | - |
| 2023 | 0 lei | −91.058 lei | 22.721 lei | 190.885 lei | - |
- ▲ Datoriile reprezintă 87% din activele totale în 2025.
- ▲ Pierdere netă în 2025: 69.136 lei.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 300% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere AMTIS ELECTRAS S.R.L.
- Administrator
- Ya••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru AMTIS ELECTRAS S.R.L.
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre AMTIS ELECTRAS S.R.L.
- Ce cod CAEN are AMTIS ELECTRAS S.R.L.?
- Codul CAEN principal al firmei AMTIS ELECTRAS S.R.L. este 9319 – Alte activități sportive n.c.a (CAEN Rev. 3), echivalent cu 9319,9329 în CAEN Rev. 2.
- Este AMTIS ELECTRAS S.R.L. plătitoare de TVA?
- Nu. AMTIS ELECTRAS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 37336213, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată AMTIS ELECTRAS S.R.L.?
- AMTIS ELECTRAS S.R.L. a fost înființată pe 5 aprilie 2017 și are o vechime de 9 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut AMTIS ELECTRAS S.R.L. în 2025?
- În 2025, AMTIS ELECTRAS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 15.391 lei și o pierdere netă de 69.136 lei, cu 1 angajat.
- Cine este administratorul AMTIS ELECTRAS S.R.L.?
- Administratorul firmei AMTIS ELECTRAS S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Ya••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Unde are sediul AMTIS ELECTRAS S.R.L.?
- Sediul social al firmei AMTIS ELECTRAS S.R.L. este la adresa: Comuna Sărmășag, RĂSĂRITULUI 4, Sărmășag, jud. Sălaj.
- AMTIS ELECTRAS S.R.L. mai este activă?
- Da. La ultima verificare (26 august 2026), AMTIS ELECTRAS S.R.L. figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Sălaj
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 9319 din Sălaj, după cifra de afaceri.
- BETONREF S.R.L. · Municipiul Zalău
- SNAP-COREGON SRL · Zalau
- IMI PESC-INST S.R.L. · Carastelec
- ASOCIATIA "CLUBUL SPORTIV UNIREA MIRSID · Popeni
- GLOTAMA INTERNATIONAL S.R.L. · Glod
- BALTA ALBASTRĂ S.R.L. · Zalău
- FOTBAL LUCDAN S.R.L. · Aghireș
- ASOCIATIA SPORTIVA NAPRADEANA - NAPRADEA · Năpradea