COTATIS DORITIN SRL

CUI 37596779 · J2017001216082 · Brașov, Brașov

În funcțiune

COTATIS DORITIN SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Brașov, județul Brașov, înființată la 17 mai 2017 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2017001216082. Activitatea principală, conform codului CAEN 4772, este „Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 151.945 lei, o pierdere netă de 15.501 lei, 1 angajat.

Date de identificare COTATIS DORITIN SRL

CUI / Cod fiscal
37596779
Nr. Registrul Comerțului
J2017001216082
EUID
ROONRC.J2017001216082
Data înființării
17 mai 2017 (9 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Neplătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
1
Verificat la ANAF
26 august 2026

Sediul social COTATIS DORITIN SRL

Adresă
Str 13 DECEMBRIE 9, CAMERA 1, Brașov, BRAȘOV, Brașov, jud. Brașov
Localitate
Brașov
Județ
Brașov

Domeniul de activitate COTATIS DORITIN SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4772 – Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
Echivalent CAEN Rev. 2
4772,4782,4791,4799
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 4751 – Comerț cu amănuntul al textilelor

Date de bilanț COTATIS DORITIN SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2025151.945 lei−15.501 lei388.352 lei-248.406 lei1
2024160.985 lei6.677 lei387.966 lei-232.905 lei1
2023149.465 lei−117 lei386.564 lei-239.582 lei1
2022135.880 lei−31.300 lei384.740 lei-239.465 lei2
202187.355 lei−48.096 lei366.620 lei-208.165 lei2
  • Capitaluri proprii negative în 2025: -248.406 lei.
  • Datoriile reprezintă 278% din activele totale în 2025.
  • Pierdere netă în 2025: 15.501 lei.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere COTATIS DORITIN SRL

Administrator
Mi••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru COTATIS DORITIN SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre COTATIS DORITIN SRL

Ce cod CAEN are COTATIS DORITIN SRL?
Codul CAEN principal al firmei COTATIS DORITIN SRL este 4772 – Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4772,4782,4791,4799 în CAEN Rev. 2.
Este COTATIS DORITIN SRL plătitoare de TVA?
Nu. COTATIS DORITIN SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 37596779, fără prefixul RO).
Când a fost înființată COTATIS DORITIN SRL?
COTATIS DORITIN SRL a fost înființată pe 17 mai 2017 și are o vechime de 9 ani.
Ce cifră de afaceri a avut COTATIS DORITIN SRL în 2025?
În 2025, COTATIS DORITIN SRL a raportat o cifră de afaceri de 151.945 lei și o pierdere netă de 15.501 lei, cu 1 angajat.
Cine este administratorul COTATIS DORITIN SRL?
Administratorul firmei COTATIS DORITIN SRL, conform Registrului Comerțului, este Mi••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Unde are sediul COTATIS DORITIN SRL?
Sediul social al firmei COTATIS DORITIN SRL este la adresa: Str 13 DECEMBRIE 9, CAMERA 1, Brașov, BRAȘOV, Brașov, jud. Brașov.
COTATIS DORITIN SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (26 august 2026), COTATIS DORITIN SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Brașov

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4772 din Brașov, după cifra de afaceri.