ELEMENTE DIN BETON SRL
CUI RO37651016 · J12/3029/2017 · Corusu, Cluj
ELEMENTE DIN BETON SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Corusu, județul Cluj, înființată la 25 mai 2017 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J12/3029/2017. Activitatea principală, conform codului CAEN 2361, este „Fabricarea produselor din beton pentru construcții". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO37651016). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 3.449.534 lei, un profit net de 611.270 lei, 10 angajați.
Date de identificare ELEMENTE DIN BETON SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO37651016
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/3029/2017
- EUID
- ROONRC.J12/3029/2017
- Data înființării
- 25 mai 2017 (9 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 10
- Verificat la ANAF
- 28 august 2026
Sediul social ELEMENTE DIN BETON SRL
- Adresă
- Comuna Baciu, CORUSU 48, Corusu, jud. Cluj, cod poștal 407056
- Localitate
- Corusu
- Județ
- Cluj
Domeniul de activitate ELEMENTE DIN BETON SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 2361 – Fabricarea produselor din beton pentru construcții
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 2361
Date de bilanț ELEMENTE DIN BETON SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.449.534 lei | 611.270 lei | 289.040 lei | 2.197.783 lei | 10 |
| 2024 | 3.196.179 lei | 481.158 lei | 189.952 lei | 2.286.320 lei | 9 |
| 2023 | 2.783.022 lei | 155.508 lei | 206.289 lei | 1.805.162 lei | 10 |
| 2022 | 3.126.836 lei | 513.289 lei | 191.765 lei | 2.693.024 lei | 12 |
| 2021 | 3.288.647 lei | 815.080 lei | 236.233 lei | 2.495.525 lei | 13 |
- • Datoriile reprezintă 12% din activele totale în 2025.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere ELEMENTE DIN BETON SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Mo••• ••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru ELEMENTE DIN BETON SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre ELEMENTE DIN BETON SRL
- Ce cod CAEN are ELEMENTE DIN BETON SRL?
- Codul CAEN principal al firmei ELEMENTE DIN BETON SRL este 2361 – Fabricarea produselor din beton pentru construcții (CAEN Rev. 3), echivalent cu 2361 în CAEN Rev. 2.
- Este ELEMENTE DIN BETON SRL plătitoare de TVA?
- Da. ELEMENTE DIN BETON SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO37651016.
- Când a fost înființată ELEMENTE DIN BETON SRL?
- ELEMENTE DIN BETON SRL a fost înființată pe 25 mai 2017 și are o vechime de 9 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut ELEMENTE DIN BETON SRL în 2025?
- În 2025, ELEMENTE DIN BETON SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.449.534 lei și un profit net de 611.270 lei, cu 10 angajați.
- Cine este administratorul ELEMENTE DIN BETON SRL?
- Administratorul firmei ELEMENTE DIN BETON SRL, conform Registrului Comerțului, este Mo••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta ELEMENTE DIN BETON SRL?
- Leadero are pentru ELEMENTE DIN BETON SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul ELEMENTE DIN BETON SRL?
- Sediul social al firmei ELEMENTE DIN BETON SRL este la adresa: Comuna Baciu, CORUSU 48, Corusu, jud. Cluj, cod poștal 407056.
- ELEMENTE DIN BETON SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (28 august 2026), ELEMENTE DIN BETON SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Cluj
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 2361 din Cluj, după cifra de afaceri.
- LEIER ROM SRL · Cluj-Napoca
- RECON REPARATII CONSTRUCTII S.R.L. · Municipiul Cluj-Napoca
- IMCOP S.R.L. · CLUJ-NAPOCA
- IMO CONCRETE S.R.L. · Municipiul Cluj-Napoca
- IMOBETON S.R.L. · Cluj-Napoca
- FAMOUS CLUB SRL · Căianu Mic
- GABBATA S.R.L. · Municipiul Cluj-Napoca
- NYUSZIKA DEPOZIT MATERIALE CONSTRUCTII SRL · Gilău