TIPOTECHDOTCOM SRL
CUI 37769667 · J20/922/2017 · Băcia, Hunedoara
TIPOTECHDOTCOM SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Băcia, județul Hunedoara, înființată la 15 iunie 2017 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J20/922/2017. Activitatea principală, conform codului CAEN 1812, este „Alte activități de tipărire n.c.a.". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei, 0 angajați.
Date de identificare TIPOTECHDOTCOM SRL
- CUI / Cod fiscal
- 37769667
- Nr. Registrul Comerțului
- J20/922/2017
- EUID
- ROONRC.J20/922/2017
- Data înființării
- 15 iunie 2017 (9 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 0
- Verificat la ANAF
- 26 august 2026
Sediul social TIPOTECHDOTCOM SRL
- Adresă
- Comuna Băcia, BĂCIA 60B1, Băcia, jud. Hunedoara, cod poștal 337040
- Localitate
- Băcia
- Județ
- Hunedoara
Domeniul de activitate TIPOTECHDOTCOM SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 1812 – Alte activități de tipărire n.c.a.
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 1330,1812,7420,8219
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 12
- 0130 – Cultivarea plantelor pentru înmulțire
- 0161 – Activități auxiliare pentru producția vegetală
- 4622 – Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
- 4643 – Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
- 4661 – Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor
- 4752 – Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
- 4754 – Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
- 4776 – Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
- 4791 – Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 5210 – Depozitări
- 7111 – Activități de arhitectură
- 7490
Date de bilanț TIPOTECHDOTCOM SRL
| An | Venituri totale | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | 0 lei | 4 lei | 1.246 lei | 0 |
| 2024 | 0 lei | 0 lei | 4 lei | 1.246 lei | - |
| 2023 | 15 lei | 13 lei | 4 lei | 1.246 lei | - |
| 2022 | 550 lei | 548 lei | 17 lei | 1.233 lei | - |
- • Datoriile reprezintă 0% din activele totale în 2025.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere TIPOTECHDOTCOM SRL
- Administrator
- Ci••• ••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru TIPOTECHDOTCOM SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre TIPOTECHDOTCOM SRL
- Ce cod CAEN are TIPOTECHDOTCOM SRL?
- Codul CAEN principal al firmei TIPOTECHDOTCOM SRL este 1812 – Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN Rev. 3), echivalent cu 1330,1812,7420,8219 în CAEN Rev. 2.
- Este TIPOTECHDOTCOM SRL plătitoare de TVA?
- Nu. TIPOTECHDOTCOM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 37769667, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată TIPOTECHDOTCOM SRL?
- TIPOTECHDOTCOM SRL a fost înființată pe 15 iunie 2017 și are o vechime de 9 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut TIPOTECHDOTCOM SRL în 2025?
- În 2025, TIPOTECHDOTCOM SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 0 lei, cu 0 angajați.
- Cine este administratorul TIPOTECHDOTCOM SRL?
- Administratorul firmei TIPOTECHDOTCOM SRL, conform Registrului Comerțului, este Ci••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Unde are sediul TIPOTECHDOTCOM SRL?
- Sediul social al firmei TIPOTECHDOTCOM SRL este la adresa: Comuna Băcia, BĂCIA 60B1, Băcia, jud. Hunedoara, cod poștal 337040.
- TIPOTECHDOTCOM SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (26 august 2026), TIPOTECHDOTCOM SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Hunedoara
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 1812 din Hunedoara, după cifra de afaceri.
- GRAFICA PLUS SRL · Deva
- TORA PRINT SRL · Deva
- GRAPHO TIPEX SRL · Deva
- COLOFON PRINT SRL · Deva
- A & K TEAM SERVICE S.R.L. · Hunedoara
- COLOR INTEGRA S.R.L. · Lunca
- ACCENT MEDIA SRL · Deva
- ASTRA SOCIETATE COOPERATIVĂ · DEVA