IPARCHET SRL

CUI 37987246 · J32/1184/2017 · Cisnădie, Sibiu

În funcțiune

IPARCHET SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Cisnădie, județul Sibiu, înființată la 14 iulie 2017 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J32/1184/2017. Activitatea principală, conform codului CAEN 4333, este „Lucrări de pardosire și placare a pereților". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 177.507 lei, un profit net de 24.665 lei, 3 angajați.

Date de identificare IPARCHET SRL

CUI / Cod fiscal
37987246
Nr. Registrul Comerțului
J32/1184/2017
EUID
ROONRC.J32/1184/2017
Data înființării
14 iulie 2017 (9 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Neplătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
3
Verificat la ANAF
26 iulie 2026

Sediul social IPARCHET SRL

Adresă
Oraș Cisnădie, FLORILOR 20, Cisnădie, jud. Sibiu, cod poștal 555300
Localitate
Cisnădie
Județ
Sibiu

Domeniul de activitate IPARCHET SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4333 – Lucrări de pardosire și placare a pereților
Echivalent CAEN Rev. 2
4333

Date de bilanț IPARCHET SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2025177.507 lei24.665 lei10.189 lei42.957 lei3
2024183.198 lei−18.859 lei13.451 lei18.292 lei3
2023198.013 lei52.530 lei14.151 lei53.455 lei3
2022396.668 lei203.946 lei25.508 lei204.186 lei-
2021291.079 lei175.973 lei13.432 lei301.120 lei3
  • Datoriile reprezintă 20% din activele totale în 2025.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere IPARCHET SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Ol••• ••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru IPARCHET SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre IPARCHET SRL

Ce cod CAEN are IPARCHET SRL?
Codul CAEN principal al firmei IPARCHET SRL este 4333 – Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4333 în CAEN Rev. 2.
Este IPARCHET SRL plătitoare de TVA?
Nu. IPARCHET SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 37987246, fără prefixul RO).
Când a fost înființată IPARCHET SRL?
IPARCHET SRL a fost înființată pe 14 iulie 2017 și are o vechime de 9 ani.
Ce cifră de afaceri a avut IPARCHET SRL în 2025?
În 2025, IPARCHET SRL a raportat o cifră de afaceri de 177.507 lei și un profit net de 24.665 lei, cu 3 angajați.
Cine este administratorul IPARCHET SRL?
Administratorul firmei IPARCHET SRL, conform Registrului Comerțului, este Ol••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta IPARCHET SRL?
Leadero are pentru IPARCHET SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul IPARCHET SRL?
Sediul social al firmei IPARCHET SRL este la adresa: Oraș Cisnădie, FLORILOR 20, Cisnădie, jud. Sibiu, cod poștal 555300.
IPARCHET SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (26 iulie 2026), IPARCHET SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Sibiu

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4333 din Sibiu, după cifra de afaceri.