AUTO LUCADOR SRL

CUI 38184474 · J5/2473/2017 · Oradea, Bihor

În funcțiune

AUTO LUCADOR SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Oradea, județul Bihor, înființată la 6 septembrie 2017 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J5/2473/2017. Activitatea principală, conform codului CAEN 8553, este „Școli de conducere (pilotaj)". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei, 0 angajați.

Date de identificare AUTO LUCADOR SRL

CUI / Cod fiscal
38184474
Nr. Registrul Comerțului
J5/2473/2017
EUID
ROONRC.J5/2473/2017
Data înființării
6 septembrie 2017 (8 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Neplătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
0
Verificat la ANAF
28 august 2026

Sediul social AUTO LUCADOR SRL

Adresă
Municipiul Oradea, IULIU MANIU 17A, Oradea, jud. Bihor, cod poștal 410104
Localitate
Oradea
Județ
Bihor

Domeniul de activitate AUTO LUCADOR SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
8553 – Școli de conducere (pilotaj)
Echivalent CAEN Rev. 2
8553

Date de bilanț AUTO LUCADOR SRL

AnVenituri totaleRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20250 lei0 lei0 lei2.000 lei0
20240 lei0 lei0 lei2.000 lei-
20230 lei0 lei0 lei2.000 lei-
20220 lei0 lei0 lei2.000 lei-
20210 lei0 lei0 lei2.000 lei-
  • Datoriile reprezintă 0% din activele totale în 2025.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere AUTO LUCADOR SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Lu••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru AUTO LUCADOR SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre AUTO LUCADOR SRL

Ce cod CAEN are AUTO LUCADOR SRL?
Codul CAEN principal al firmei AUTO LUCADOR SRL este 8553 – Școli de conducere (pilotaj) (CAEN Rev. 3), echivalent cu 8553 în CAEN Rev. 2.
Este AUTO LUCADOR SRL plătitoare de TVA?
Nu. AUTO LUCADOR SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 38184474, fără prefixul RO).
Când a fost înființată AUTO LUCADOR SRL?
AUTO LUCADOR SRL a fost înființată pe 6 septembrie 2017 și are o vechime de 8 ani.
Ce cifră de afaceri a avut AUTO LUCADOR SRL în 2025?
În 2025, AUTO LUCADOR SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 0 lei, cu 0 angajați.
Cine este administratorul AUTO LUCADOR SRL?
Administratorul firmei AUTO LUCADOR SRL, conform Registrului Comerțului, este Lu••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta AUTO LUCADOR SRL?
Leadero are pentru AUTO LUCADOR SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul AUTO LUCADOR SRL?
Sediul social al firmei AUTO LUCADOR SRL este la adresa: Municipiul Oradea, IULIU MANIU 17A, Oradea, jud. Bihor, cod poștal 410104.
AUTO LUCADOR SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (28 august 2026), AUTO LUCADOR SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Bihor

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 8553 din Bihor, după cifra de afaceri.