ONE COMPUTER SRL
CUI 38256210 · J39/926/2017 · Gugești, Vrancea
ONE COMPUTER SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Gugești, județul Vrancea, înființată la 22 septembrie 2017 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J39/926/2017. Activitatea principală, conform codului CAEN 9511, este „Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 22.822 lei, un profit net de 2.537 lei, 0 angajați.
Date de identificare ONE COMPUTER SRL
- CUI / Cod fiscal
- 38256210
- Nr. Registrul Comerțului
- J39/926/2017
- EUID
- ROONRC.J39/926/2017
- Data înființării
- 22 septembrie 2017 (8 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 0
- Verificat la ANAF
- 2 august 2026
Sediul social ONE COMPUTER SRL
- Adresă
- Comuna Gugești, M. EMINESCU 45, Gugești, jud. Vrancea, cod poștal 627155
- Localitate
- Gugești
- Județ
- Vrancea
Domeniul de activitate ONE COMPUTER SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 9511 – Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
- Echivalent CAEN Rev. 2
- -
Date de bilanț ONE COMPUTER SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22.822 lei | 2.537 lei | 1.516 lei | 51.826 lei | 0 |
| 2024 | 22.425 lei | 5.722 lei | 296 lei | 60.412 lei | - |
| 2023 | 34.892 lei | 12.550 lei | 5.281 lei | 64.758 lei | - |
| 2022 | 34.752 lei | 13.848 lei | 2.670 lei | 88.078 lei | - |
| 2021 | 35.801 lei | 13.872 lei | 4.071 lei | 74.230 lei | - |
- • Datoriile reprezintă 3% din activele totale în 2025.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere ONE COMPUTER SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Ji••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru ONE COMPUTER SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre ONE COMPUTER SRL
- Ce cod CAEN are ONE COMPUTER SRL?
- Codul CAEN principal al firmei ONE COMPUTER SRL este 9511 – Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice (CAEN Rev. 3).
- Este ONE COMPUTER SRL plătitoare de TVA?
- Nu. ONE COMPUTER SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 38256210, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată ONE COMPUTER SRL?
- ONE COMPUTER SRL a fost înființată pe 22 septembrie 2017 și are o vechime de 8 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut ONE COMPUTER SRL în 2025?
- În 2025, ONE COMPUTER SRL a raportat o cifră de afaceri de 22.822 lei și un profit net de 2.537 lei, cu 0 angajați.
- Cine este administratorul ONE COMPUTER SRL?
- Administratorul firmei ONE COMPUTER SRL, conform Registrului Comerțului, este Ji••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta ONE COMPUTER SRL?
- Leadero are pentru ONE COMPUTER SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul ONE COMPUTER SRL?
- Sediul social al firmei ONE COMPUTER SRL este la adresa: Comuna Gugești, M. EMINESCU 45, Gugești, jud. Vrancea, cod poștal 627155.
- ONE COMPUTER SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (2 august 2026), ONE COMPUTER SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Vrancea
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 9511 din Vrancea, după cifra de afaceri.
- GIPSERVICE SRL · Urechești
- DX NEXYA SYSTEM SRL · Focșani
- TOP REFILL EXPRESS S.R.L. · Focșani
- COPYFIX SRL · Focsani
- EST COMPUTER SRL · Focsani
- TEHNICIT & MEDIA SRL-D · Focșani
- TOP COMPUTER SRL · Focșani
- NEW PROSISTEM S.R.L. · Focșani