ALIAS PLAST MODEL S.R.L.

CUI 38760488 · J51/64/2018 · Modelu, Călărași

În funcțiune

ALIAS PLAST MODEL S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Modelu, județul Călărași, înființată la 29 ianuarie 2018 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J51/64/2018. Activitatea principală, conform codului CAEN 2223, este „Fabricarea de uși și ferestre din material plastic". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 4.300 lei, un profit net de 236 lei, 0 angajați.

Date de identificare ALIAS PLAST MODEL S.R.L.

CUI / Cod fiscal
38760488
Nr. Registrul Comerțului
J51/64/2018
EUID
ROONRC.J51/64/2018
Data înființării
29 ianuarie 2018 (8 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Neplătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
0
Verificat la ANAF
26 august 2026

Sediul social ALIAS PLAST MODEL S.R.L.

Adresă
Comuna Modelu, ZĂVOIULUI 11, Modelu, jud. Călărași
Localitate
Modelu
Județ
Călărași

Domeniul de activitate ALIAS PLAST MODEL S.R.L.

Cod CAEN principal (Rev. 3)
2223 – Fabricarea de uși și ferestre din material plastic
Echivalent CAEN Rev. 2
2223

Date de bilanț ALIAS PLAST MODEL S.R.L.

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20254.300 lei236 lei887 lei12.487 lei0
202315.350 lei1.035 lei525 lei10.275 lei-
202210.050 lei8.748 lei333 lei9.240 lei-
  • Datoriile reprezintă 7% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 72% față de 2023.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere ALIAS PLAST MODEL S.R.L.

Administrator
Te••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru ALIAS PLAST MODEL S.R.L.

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre ALIAS PLAST MODEL S.R.L.

Ce cod CAEN are ALIAS PLAST MODEL S.R.L.?
Codul CAEN principal al firmei ALIAS PLAST MODEL S.R.L. este 2223 – Fabricarea de uși și ferestre din material plastic (CAEN Rev. 3), echivalent cu 2223 în CAEN Rev. 2.
Este ALIAS PLAST MODEL S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. ALIAS PLAST MODEL S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 38760488, fără prefixul RO).
Când a fost înființată ALIAS PLAST MODEL S.R.L.?
ALIAS PLAST MODEL S.R.L. a fost înființată pe 29 ianuarie 2018 și are o vechime de 8 ani.
Ce cifră de afaceri a avut ALIAS PLAST MODEL S.R.L. în 2025?
În 2025, ALIAS PLAST MODEL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.300 lei și un profit net de 236 lei, cu 0 angajați.
Cine este administratorul ALIAS PLAST MODEL S.R.L.?
Administratorul firmei ALIAS PLAST MODEL S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Te••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Unde are sediul ALIAS PLAST MODEL S.R.L.?
Sediul social al firmei ALIAS PLAST MODEL S.R.L. este la adresa: Comuna Modelu, ZĂVOIULUI 11, Modelu, jud. Călărași.
ALIAS PLAST MODEL S.R.L. mai este activă?
Da. La ultima verificare (26 august 2026), ALIAS PLAST MODEL S.R.L. figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Călărași

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 2223 din Călărași, după cifra de afaceri.