MICLIUC V. OANA - EVALUATOR

CUI 40441677 · Suceava, Suceava

În funcțiune

MICLIUC V. OANA - EVALUATOR este o societate comercială din Suceava, județul Suceava. Activitatea principală, conform codului CAEN 7412, este „Design grafic și activități de comunicare vizuală". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA.

Date de identificare MICLIUC V. OANA - EVALUATOR

CUI / Cod fiscal
40441677
Nr. Registrul Comerțului
-
EUID
-
Data înființării
-
Forma juridică
societate comercială
Stare
În funcțiune
TVA
Neplătitor de TVA
Verificat la ANAF
26 august 2026

Sediul social MICLIUC V. OANA - EVALUATOR

Adresă
Bld. George Enescu 11A, Suceava, SUCEAVA, Suceava, jud. Suceava
Localitate
Suceava
Județ
Suceava

Domeniul de activitate MICLIUC V. OANA - EVALUATOR

Cod CAEN principal (Rev. 3)
7412 – Design grafic și activități de comunicare vizuală
Echivalent CAEN Rev. 2
7410

Date de bilanț MICLIUC V. OANA - EVALUATOR

Nu există bilanțuri depuse la Ministerul Finanțelor pentru această firmă.

Contact și conducere MICLIUC V. OANA - EVALUATOR

Telefon
07•• ••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru MICLIUC V. OANA - EVALUATOR

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre MICLIUC V. OANA - EVALUATOR

Ce cod CAEN are MICLIUC V. OANA - EVALUATOR?
Codul CAEN principal al firmei MICLIUC V. OANA - EVALUATOR este 7412 – Design grafic și activități de comunicare vizuală (CAEN Rev. 3), echivalent cu 7410 în CAEN Rev. 2.
Este MICLIUC V. OANA - EVALUATOR plătitoare de TVA?
Nu. MICLIUC V. OANA - EVALUATOR nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 40441677, fără prefixul RO).
Cum pot contacta MICLIUC V. OANA - EVALUATOR?
Leadero are pentru MICLIUC V. OANA - EVALUATOR un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul MICLIUC V. OANA - EVALUATOR?
Sediul social al firmei MICLIUC V. OANA - EVALUATOR este la adresa: Bld. George Enescu 11A, Suceava, SUCEAVA, Suceava, jud. Suceava.
MICLIUC V. OANA - EVALUATOR mai este activă?
Da. La ultima verificare (26 august 2026), MICLIUC V. OANA - EVALUATOR figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Suceava

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 7412 din Suceava, după cifra de afaceri.