DCM CHALET S.R.L.

CUI RO43317992 · J30/941/2020 · Municipiul Satu Mare, Satu Mare

În funcțiune

DCM CHALET S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Municipiul Satu Mare, județul Satu Mare, înființată la 11 noiembrie 2020 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J30/941/2020. Activitatea principală, conform codului CAEN 5590, este „Alte servicii de cazare". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO43317992). Conform bilanțului pe 2023, a raportat o cifră de afaceri de 97.207 lei, un profit net de 3.681 lei.

Date de identificare DCM CHALET S.R.L.

CUI / Cod fiscal
RO43317992
Nr. Registrul Comerțului
J30/941/2020
EUID
ROONRC.J30/941/2020
Data înființării
11 noiembrie 2020 (5 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Verificat la ANAF
26 august 2026

Sediul social DCM CHALET S.R.L.

Adresă
NEAJLOV 3, Municipiul Satu Mare, jud. Satu Mare, cod poștal 440155
Localitate
Municipiul Satu Mare
Județ
Satu Mare

Domeniul de activitate DCM CHALET S.R.L.

Cod CAEN principal (Rev. 3)
5590 – Alte servicii de cazare
Echivalent CAEN Rev. 2
5590,6820

Date de bilanț DCM CHALET S.R.L.

AnVenituri totaleRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
202397.207 lei3.681 lei102.666 lei21.760 lei-
202155.532 lei18.009 lei62.870 lei17.647 lei1
20200 lei−562 lei20.000 lei-362 lei-
  • Datoriile reprezintă 77% din activele totale în 2023.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 75% față de 2021.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere DCM CHALET S.R.L.

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Mo••• ••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru DCM CHALET S.R.L.

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre DCM CHALET S.R.L.

Ce cod CAEN are DCM CHALET S.R.L.?
Codul CAEN principal al firmei DCM CHALET S.R.L. este 5590 – Alte servicii de cazare (CAEN Rev. 3), echivalent cu 5590,6820 în CAEN Rev. 2.
Este DCM CHALET S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. DCM CHALET S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO43317992.
Când a fost înființată DCM CHALET S.R.L.?
DCM CHALET S.R.L. a fost înființată pe 11 noiembrie 2020 și are o vechime de 5 ani.
Ce cifră de afaceri a avut DCM CHALET S.R.L. în 2023?
În 2023, DCM CHALET S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 97.207 lei și un profit net de 3.681 lei.
Cine este administratorul DCM CHALET S.R.L.?
Administratorul firmei DCM CHALET S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Mo••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta DCM CHALET S.R.L.?
Leadero are pentru DCM CHALET S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul DCM CHALET S.R.L.?
Sediul social al firmei DCM CHALET S.R.L. este la adresa: NEAJLOV 3, Municipiul Satu Mare, jud. Satu Mare, cod poștal 440155.
DCM CHALET S.R.L. mai este activă?
Da. La ultima verificare (26 august 2026), DCM CHALET S.R.L. figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Satu Mare

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 5590 din Satu Mare, după cifra de afaceri.