MAXPRO BUILDING S.R.L.

CUI RO45169302 · J12/5347/2021 · Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

În funcțiune

MAXPRO BUILDING S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată la 3 noiembrie 2021 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J12/5347/2021. Activitatea principală, conform codului CAEN 3811, este „Colectarea deșeurilor nepericuloase". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO45169302), aflată în procedură de insolvență. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 708.270 lei, o pierdere netă de 109.132 lei, 0 angajați.

Date de identificare MAXPRO BUILDING S.R.L.

CUI / Cod fiscal
RO45169302
Nr. Registrul Comerțului
J12/5347/2021
EUID
ROONRC.J12/5347/2021
Data înființării
3 noiembrie 2021 (4 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune · în insolvență
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
0
Verificat la ANAF
10 aprilie 2026

Sediul social MAXPRO BUILDING S.R.L.

Adresă
STR. MOGOȘOAIA, NR.3, AP.24, Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj, cod poștal 400652
Localitate
Municipiul Cluj-Napoca
Județ
Cluj

Domeniul de activitate MAXPRO BUILDING S.R.L.

Cod CAEN principal (Rev. 3)
3811 – Colectarea deșeurilor nepericuloase
Echivalent CAEN Rev. 2
3811
Coduri CAEN secundare autorizate
12
  • 3812 – Colectarea deșeurilor periculoase
  • 4331 – Lucrări de ipsoserie
  • 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 – Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 – Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339
  • 4520
  • 7111 – Activități de arhitectură
  • 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
  • 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 – Activități specializate de curățenie
  • 8129

Date de bilanț MAXPRO BUILDING S.R.L.

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2025708.270 lei−109.132 lei1.314.731 lei782.427 lei0
2024390.823 lei−622.584 lei859.085 lei891.558 lei6
20232.430.614 lei901.389 lei588.482 lei1.566.142 lei9
20221.039.598 lei578.052 lei114.500 lei664.753 lei3
202189.784 lei86.501 lei12.251 lei86.701 lei-
  • Datoriile reprezintă 63% din activele totale în 2025.
  • Pierdere netă în 2025: 109.132 lei.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 81% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere MAXPRO BUILDING S.R.L.

Telefon
07•• ••• •••
Lichidator judiciar provizoriu
Ci••• ••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru MAXPRO BUILDING S.R.L.

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre MAXPRO BUILDING S.R.L.

Ce cod CAEN are MAXPRO BUILDING S.R.L.?
Codul CAEN principal al firmei MAXPRO BUILDING S.R.L. este 3811 – Colectarea deșeurilor nepericuloase (CAEN Rev. 3), echivalent cu 3811 în CAEN Rev. 2.
Este MAXPRO BUILDING S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. MAXPRO BUILDING S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO45169302.
Când a fost înființată MAXPRO BUILDING S.R.L.?
MAXPRO BUILDING S.R.L. a fost înființată pe 3 noiembrie 2021 și are o vechime de 4 ani.
Ce cifră de afaceri a avut MAXPRO BUILDING S.R.L. în 2025?
În 2025, MAXPRO BUILDING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 708.270 lei și o pierdere netă de 109.132 lei, cu 0 angajați.
Cum pot contacta MAXPRO BUILDING S.R.L.?
Leadero are pentru MAXPRO BUILDING S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul MAXPRO BUILDING S.R.L.?
Sediul social al firmei MAXPRO BUILDING S.R.L. este la adresa: STR. MOGOȘOAIA, NR.3, AP.24, Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj, cod poștal 400652.
MAXPRO BUILDING S.R.L. mai este activă?
Da. La ultima verificare (10 aprilie 2026), MAXPRO BUILDING S.R.L. figura în funcțiune, dar în procedură de insolvență.

Firme cu același domeniu din județul Cluj

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 3811 din Cluj, după cifra de afaceri.