RAW CREATIVES S.R.L.
CUI 45565072 · J2022001721405 · București Sectorul 6, București
RAW CREATIVES S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din București Sectorul 6, județul București, înființată la 1 februarie 2022 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2022001721405. Activitatea principală, conform codului CAEN 9011, este „Activități de creație literară și compoziție muzicală". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 183.304 lei, un profit net de 50.433 lei, 2 angajați.
Date de identificare RAW CREATIVES S.R.L.
- CUI / Cod fiscal
- 45565072
- Nr. Registrul Comerțului
- J2022001721405
- EUID
- ROONRC.J2022001721405
- Data înființării
- 1 februarie 2022 (4 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 2
- Verificat la ANAF
- 7 aprilie 2026
Sediul social RAW CREATIVES S.R.L.
- Adresă
- Valea Lungă, București Sectorul 6, jud. București, cod poștal 60204
- Localitate
- București Sectorul 6
- Județ
- București
Domeniul de activitate RAW CREATIVES S.R.L.
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 9011 – Activități de creație literară și compoziție muzicală
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 9003
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 4791 – Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Date de bilanț RAW CREATIVES S.R.L.
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 183.304 lei | 50.433 lei | 9.649 lei | 87.424 lei | 2 |
| 2024 | 100.971 lei | 21.031 lei | 20.806 lei | 73.490 lei | 1 |
| 2023 | 91.852 lei | 8.670 lei | 6.042 lei | 52.460 lei | 1 |
| 2022 | 62.233 lei | 58.476 lei | 2.753 lei | 58.478 lei | 1 |
- • Datoriile reprezintă 10% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 82% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere RAW CREATIVES S.R.L.
- Administrator
- Ca••• ••• ••• •••
- Administrator
- Pi••• ••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru RAW CREATIVES S.R.L.
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre RAW CREATIVES S.R.L.
- Ce cod CAEN are RAW CREATIVES S.R.L.?
- Codul CAEN principal al firmei RAW CREATIVES S.R.L. este 9011 – Activități de creație literară și compoziție muzicală (CAEN Rev. 3), echivalent cu 9003 în CAEN Rev. 2.
- Este RAW CREATIVES S.R.L. plătitoare de TVA?
- Nu. RAW CREATIVES S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 45565072, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată RAW CREATIVES S.R.L.?
- RAW CREATIVES S.R.L. a fost înființată pe 1 februarie 2022 și are o vechime de 4 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut RAW CREATIVES S.R.L. în 2025?
- În 2025, RAW CREATIVES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 183.304 lei și un profit net de 50.433 lei, cu 2 angajați.
- Cine este administratorul RAW CREATIVES S.R.L.?
- Administratorul firmei RAW CREATIVES S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Ca••• ••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Unde are sediul RAW CREATIVES S.R.L.?
- Sediul social al firmei RAW CREATIVES S.R.L. este la adresa: Valea Lungă, București Sectorul 6, jud. București, cod poștal 60204.
- RAW CREATIVES S.R.L. mai este activă?
- Da. La ultima verificare (7 aprilie 2026), RAW CREATIVES S.R.L. figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul București
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 9011 din București, după cifra de afaceri.
- TRIUNGHIULPORCULUI SRL · București
- OMNOM NOM MEDIA & EVENTS SRL · București
- UNICORN RECORDS SRL · București
- NOTSOZEN S.R.L. · București Sectorul 4
- DIANA MATEI & TARAFUL CLEANTE SRL-D · București
- FIRMA LU' TUDOR SRL · București
- OTHERSIDE MUSIC SRL · București
- M&R CORETEXT DIGITAL S.R.L. · București Sectorul 1