BÖLÖNI CSABA TRADUCATOR SI INTERPRET
CUI 45685540 · SFÂNTU GHEORGHE, Covasna
BÖLÖNI CSABA TRADUCATOR SI INTERPRET este o societate comercială din SFÂNTU GHEORGHE, județul Covasna. Activitatea principală, conform codului CAEN 7430, este „Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA.
Date de identificare BÖLÖNI CSABA TRADUCATOR SI INTERPRET
- CUI / Cod fiscal
- 45685540
- Nr. Registrul Comerțului
- -
- EUID
- -
- Data înființării
- -
- Forma juridică
- societate comercială
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Verificat la ANAF
- 28 aprilie 2026
Sediul social BÖLÖNI CSABA TRADUCATOR SI INTERPRET
- Adresă
- STR. OLTULUI, NR.50, BL.2, SC.D, AP.2, SFÂNTU GHEORGHE, jud. Covasna, cod poștal 520027
- Localitate
- SFÂNTU GHEORGHE
- Județ
- Covasna
Domeniul de activitate BÖLÖNI CSABA TRADUCATOR SI INTERPRET
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 7430 – Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 7430
Date de bilanț BÖLÖNI CSABA TRADUCATOR SI INTERPRET
Nu există bilanțuri depuse la Ministerul Finanțelor pentru această firmă.
Contact și conducere BÖLÖNI CSABA TRADUCATOR SI INTERPRET
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru BÖLÖNI CSABA TRADUCATOR SI INTERPRET
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre BÖLÖNI CSABA TRADUCATOR SI INTERPRET
- Ce cod CAEN are BÖLÖNI CSABA TRADUCATOR SI INTERPRET?
- Codul CAEN principal al firmei BÖLÖNI CSABA TRADUCATOR SI INTERPRET este 7430 – Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN Rev. 3), echivalent cu 7430 în CAEN Rev. 2.
- Este BÖLÖNI CSABA TRADUCATOR SI INTERPRET plătitoare de TVA?
- Nu. BÖLÖNI CSABA TRADUCATOR SI INTERPRET nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 45685540, fără prefixul RO).
- Cum pot contacta BÖLÖNI CSABA TRADUCATOR SI INTERPRET?
- Leadero are pentru BÖLÖNI CSABA TRADUCATOR SI INTERPRET un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul BÖLÖNI CSABA TRADUCATOR SI INTERPRET?
- Sediul social al firmei BÖLÖNI CSABA TRADUCATOR SI INTERPRET este la adresa: STR. OLTULUI, NR.50, BL.2, SC.D, AP.2, SFÂNTU GHEORGHE, jud. Covasna, cod poștal 520027.
- BÖLÖNI CSABA TRADUCATOR SI INTERPRET mai este activă?
- Da. La ultima verificare (28 aprilie 2026), BÖLÖNI CSABA TRADUCATOR SI INTERPRET figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Covasna
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 7430 din Covasna, după cifra de afaceri.
- PEDEVAL SRL · Sfântu Gheorghe
- KRECHT'S SRL · Santionlunca
- BRAINTAAR TEAM S.R.L. · Catalina
- WRITION S.R.L. · Sfântu Gheorghe
- AMBRUS ZSOMBOR TRADUCĂTOR SI INTERPRET · Sfântu Gheorghe
- OLTEAN ADRIAN-GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ · COVASNA
- TINCA AUREL TRADUCATOR SI INTERPRET · SFÂNTU GHEORGHE
- FEKETE ZOLTÁN - TRADUCĂTOR ŞI INTERPRET · Târgu Secuiesc