RAL CONSTRUCT LOGISTIC S.R.L.
CUI RO46111430 · J03/1181/2022 · Municipiul Pitești, Argeș
RAL CONSTRUCT LOGISTIC S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Municipiul Pitești, județul Argeș, înființată la 12 mai 2022 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J03/1181/2022. Activitatea principală, conform codului CAEN 0812, este „Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO46111430). Conform bilanțului pe 2023, a raportat o cifră de afaceri de 214.880 lei, un profit net de 126.987 lei.
Date de identificare RAL CONSTRUCT LOGISTIC S.R.L.
- CUI / Cod fiscal
- RO46111430
- Nr. Registrul Comerțului
- J03/1181/2022
- EUID
- ROONRC.J03/1181/2022
- Data înființării
- 12 mai 2022 (4 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Verificat la ANAF
- 28 aprilie 2026
Sediul social RAL CONSTRUCT LOGISTIC S.R.L.
- Adresă
- BLD. REPUBLICII, NR.20, Municipiul Pitești, jud. Argeș, cod poștal 110062
- Localitate
- Municipiul Pitești
- Județ
- Argeș
Domeniul de activitate RAL CONSTRUCT LOGISTIC S.R.L.
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 0812 – Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 0812,4312
Date de bilanț RAL CONSTRUCT LOGISTIC S.R.L.
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 214.880 lei | 126.987 lei | 137.551 lei | 406.547 lei | - |
| 2022 | 288.000 lei | 279.360 lei | 8.640 lei | 279.560 lei | - |
- • Datoriile reprezintă 25% din activele totale în 2023.
- • Cifra de afaceri a scăzut cu 25% față de 2022.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere RAL CONSTRUCT LOGISTIC S.R.L.
- Administrator
- On••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru RAL CONSTRUCT LOGISTIC S.R.L.
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre RAL CONSTRUCT LOGISTIC S.R.L.
- Ce cod CAEN are RAL CONSTRUCT LOGISTIC S.R.L.?
- Codul CAEN principal al firmei RAL CONSTRUCT LOGISTIC S.R.L. este 0812 – Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului (CAEN Rev. 3), echivalent cu 0812,4312 în CAEN Rev. 2.
- Este RAL CONSTRUCT LOGISTIC S.R.L. plătitoare de TVA?
- Da. RAL CONSTRUCT LOGISTIC S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO46111430.
- Când a fost înființată RAL CONSTRUCT LOGISTIC S.R.L.?
- RAL CONSTRUCT LOGISTIC S.R.L. a fost înființată pe 12 mai 2022 și are o vechime de 4 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut RAL CONSTRUCT LOGISTIC S.R.L. în 2023?
- În 2023, RAL CONSTRUCT LOGISTIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 214.880 lei și un profit net de 126.987 lei.
- Cine este administratorul RAL CONSTRUCT LOGISTIC S.R.L.?
- Administratorul firmei RAL CONSTRUCT LOGISTIC S.R.L., conform Registrului Comerțului, este On••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Unde are sediul RAL CONSTRUCT LOGISTIC S.R.L.?
- Sediul social al firmei RAL CONSTRUCT LOGISTIC S.R.L. este la adresa: BLD. REPUBLICII, NR.20, Municipiul Pitești, jud. Argeș, cod poștal 110062.
- RAL CONSTRUCT LOGISTIC S.R.L. mai este activă?
- Da. La ultima verificare (28 aprilie 2026), RAL CONSTRUCT LOGISTIC S.R.L. figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Argeș
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 0812 din Argeș, după cifra de afaceri.
- ROMBEL CON AGREGATE SRL · Pitești
- TGM GROUP EXCLUSIVE SRL · Oraș Mioveni
- VERIMEX GENERAL GRUP SRL · Sat Bascov, Comuna Bascov
- AB EXPLO AGREGATE SRL · Pitești
- GES AGREGATE CONSTRUCT SRL · Valea Mare-Podgoria
- ANP EXPERT 2007 SRL · Rătești
- ALEXADI EXP GRANIT SRL · Albeștii Pământeni
- DENISA TRANSPORT AGREGATE SRL · Pitești